Чт. Апр 25th, 2024
як свердлити бетон перфоратором

Зміст статті:

Перфоратор-затребуваний інструмент, який відрізняється достатньою потужністю для роботи з бетонними конструкціями. Його продуктивність дозволяє свердлити високоміцну поверхню або бурити її, щоб підготувати до наступних етапів ремонтно-будівельних робіт. Однак одним з найбільш популярних способів використання електроінструменту вважається довбання стін або підлоги, виготовлених з БСГ.

Как долбить бетон перфоратором?

Основні правила роботи з перфоратором в режимі відбійного молотка

Довбати бетонну поверхню перфоратором під силу навіть недосвідченому майстрові. Для цього необхідно перевести інструмент в режим відбійного молотка. У патрон вставляється спеціальна насадка у вигляді піки або лопатки.

Перфоратор необхідно міцно тримати обома руками, так як в процесі довбання він сильно вібрує. Рекомендується використовувати захисні окуляри під час роботи, не тільки щоб стежити за якістю виконання завдання, а й запобігти травматизму. Справа в тому, що від бетону можуть відлетіти дрібні осколки і потрапити в око.

Ключові рекомендації по роботі з перфоратором

Щоб гарантувати максимальну якість довбання бетону, запобігаючи травматизм і передчасну поломку перфоратора, необхідно:

  • не здійснювати сильний тиск на інструмент (швидкість роботи не збільшиться, але насадка швидко вийде з ладу);
  • використовувати спеціальні гумові рукавички з антивібраційними вставками, які допоможуть запобігти вислизання інструменту і частково погасять вібрацію;
  • робити паузи у великому обсязі робіт, так як при перегріванні перфоратор може зламатися;
  • надягати спеціальні навушники і враховувати час доби при роботі з інструментом в житловій зоні, так як він видає гучні звуки.

Перед початком роботи обов’язково потрібно перевірити справність електроінструменту, кабелю і шнура. Рекомендується вибирати насадки з високоякісних сплавів, що дозволяють працювати не тільки з бетоном, але і з металом, що особливо актуально для довбання залізобетонних конструкцій. Регулярне мастило редуктора дозволить істотно знизити ймовірність поломок, нівелюючи підвищені навантаження на стовбур перфоратора.

Після закінчення робіт необхідно ретельно очистити поверхню перфоратора від бруду і пилу. Особливу увагу слід приділити вентиляційних отворів (забившись, вони можуть спровокувати перегрів інструменту). Щоб продовжити термін експлуатації будівельного обладнання, необхідно періодично змочувати насадку водою або машинним маслом, запобігаючи підвищення температури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *