Вс. Апр 21st, 2024

Якщо ви хоч колись займалися внутрішньою обробкою приміщень, то точно знайомі з брендом Шитрок: така шпаклівка хоч і коштує недешево, але вважається найпопулярнішою і затребуваною. Це не дивно, адже продукція Sheetrock готова до використання, економічна, до того ж наноситься просто. Вона відрізняється високою якістю, чим і приваблює не тільки приватних клієнтів, але і Будівельні компанії.

Що пропонує бренд Шитрок?

Продукцію компанії Sheetrock можна знайти практично у всіх будівельних маркетах країни, але під різними назвами: останнім часом виробник поставляє фінішну шпаклівку під брендом danogips, але якість товарів при цьому залишається незмінно високим. В асортименті присутні шпаклювальні матеріали декількох видів, а саме:

  • універсальна суміш для машинного нанесення. Підходить для вирівнювання і текстурування;
  • фініш під фарбування або тонкі шпалери. Відрізняється тим, що відмінно зчіплюється з будь-якими підставами;
  • фініш з латексом і перлітом. Суміш допомагає усунути дрібні дефекти і похибки, при цьому здатна вирівняти кути і захистити поверхню стіни від вологи;

Незважаючи на рекомендації, всі суміші можна наносити, як машинним методом, так і вручну. Підійде і шпатель, і валик, ніяких обмежень немає. Як виконують обробку акрилової шпаклівкою

Переваги матеріалів

Шпаклівки Шитрок відрізняються привабливими характеристиками. Досить відкрити відерце і суміш готова до роботи, до того ж такий матеріал:

  • витрачається дуже економно. Як правило на квадрат потрібно близько півтора кілограма при шарі 1 мм;
  • висихає за 24 години і не більше;
  • відрізняється гнучкістю, пластичністю і добре зчіплюється з поверхнею стін, адже містить сополімер етилену і вінілацетат.

Шитрок – идеальная шпаклевка для внутренней отделки

Шпаклівки Шитрок морозостійкі і можуть зберігається досить довго. Не варто викидати залишки матеріалу, досить добре закрити відерце і його можна зберігати близько року. Незалежно від виду суміш допомагає зробити будь-яку поверхню рівною, а також може використовуватися в якості грунтовки, досить розбавити її водою.

Шпаклівка Шитрок добре лягати на будь-які підстави, будь то цегла, бетон і навіть метал. Однак варто пам’ятати, що виробник пропонує тільки тонкошарові матеріали, тому поверхню потрібно підготувати ретельно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *