Чт. Апр 25th, 2024

Стяжка підлоги під ламінат

Технологічно виконання стяжки під паркет не відрізняється від створення такого ж підстави під інші типи фінішного покриття, приклад, під керамічну плитку або ковролін. Але при роботі з натуральним дорогим паркетом на перший план виходить не тільки рівна і гладка поверхня, але і низький рівень вологості готового підстави.

Це викликано тим, що деревина не любить вологи, жолобиться від її проникнення і розбухає. Так як при укладанні паркету плашки розподіляються волокнами в різні боки, потрапляння вологи навіть в незначній кількості може привести до деформації всього паркетної підлоги. А це означає Дуже високі витрати на переробку, особливо якщо для укладання підлоги застосовувалися цінні сорти дерева і використовувався складний малюнок кладки.

Щоб цього не сталося, потрібно в точності слідувати технології укладання підстави. Найкраще для цих цілей підходить механізована напівсуха стяжка.

Специфіка напівсухий стяжки підлоги під ламінат і паркет

Для отримання ідеальної якості стяжки під паркет вона повинна мати рівень вологості не більше 4%. З огляду на, що стяжка підлоги під ламінат і паркет робиться не менше 5 см завтовшки, вона досягне потрібного рівня вологості приблизно за 30 – 35 днів. Швидкість висихання багато в чому залежить від умов навколишнього середовища, але значно прискорювати такий процес примусовими методами небажано, так як стяжка може потріскатися і зруйнуватися. Приблизно стільки ж часу буде потрібно на остаточне «дозрівання» стяжки. При цьому потрібно враховувати, що класичну мокру стяжку потрібно регулярно зволожувати для рівномірного виведення вологи з її товщини.

Словом, процес традиційного виконання стяжки під паркет довгий і досить складний.

Спростити і прискорити його можна шляхом використання сучасної методики напівсухий стяжки. Вона в вигідну сторону відрізняється від класичної, в першу чергу по відношенню до подальшого укладання паркету. Так як в така стяжка підлоги під ламінат і паркет спочатку містить мінімальну кількість води, то і стає, і висихає вона набагато швидше мокрою. В результаті виходить дуже Рівне, гладке і однорідне підставу з низьким рівнем вологості, відмінно підходить під настил паркету навіть дуже цінних і дорогих порід дерева.

Стяжка пола под ламинат

Особливості укладання напівсухий стяжки підлоги під ламінат і паркет

При укладанні паркету під стяжку йдуть численні типи комунікацій. Якщо при укладанні інших типів чистових покриттів, наприклад, підлогової керамічної плитки, яку стелять на спеціальний плитковий клей, це не актуально, то при настилі паркету на шар фанери із закріпленням плашок дюбелями дуже важливо не пошкодити наявні комунікації.

Якщо це станеться, доведеться знімати всі шари покриття, ремонтуватися і укладати все заново. Це означає колосальні матеріальні втрати, та й витрати часу можуть бути істотними.

Щоб такого не сталося, ще до заливки стяжки проводиться фотозйомка всіх комунікацій, виконується точний план їх розташування з фіксацією розмірів і прив’язкою до точок відліку, виконується акт прихованих робіт. Ці документи необхідні для того, щоб майстри, що укладають паркет, врахували ризик пошкодження комунікацій і обійшли небезпечні місця.

Напівсуха стяжка під ламінат і паркет спрощує і прискорює проведення робіт, дає відмінний результат і дозволяє настелити підлогу, який буде служити дуже довго.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *