Чт. Апр 25th, 2024

Для чого необхідний рівну підлогу?

Різні види вирівнювання використовують для того, щоб виправити дефекти існуючого покриття, а також підготувати підставу для укладання нових фінішних матеріалів, наприклад, паркету, лінолеуму, ламінату, керамічної плитки і так далі.

Кожен тип фінішного покриття пред’являє до стяжки певний рівень вимог, наприклад, під паркет повинна бути мінімальна вологість шару, а ламінат не потерпить порушень висоти більше 2 мм.виходить, що неякісно виконане підлогове покриття може стати причиною появи дефектів дорогих фінішних підлог, навіть привести до їх повного і безповоротного знищення. Це викличе справжнісіньку ланцюгову реакцію, адже для переробки, наприклад, вже покладеного натурального паркету з дорогої деревини цінних і екзотичних порід, знищеного високою вологістю стяжки, доведеться повністю його зняти, а також просушити або цілком замінити неякісну стяжку. Рівень матеріальних і фізичних витрат може виявитися надзвичайно великим, а втрату часу оцінити ще складніше. На те, щоб переробити все, може піти кілька місяців, а це безповоротно «зіб’є» графік завершення і здачі інших об’єктів.

Для того, щоб уникнути подібних неприємностей, потрібно правильно підбирати матеріали для укладання стяжки.

Пескобетон

При наявності великих відхилень в рівнях підстави використовується підсипка керамзитом для досягнення оптимального результату. Коли максимальні завали ліквідовані, використовується стяжка на основі сухої суміші – пескобетона марки М-300. Вона дозволяє вирівняти відхилення і отримати відмінні показники для виконання подальших робіт.

Такий тип суміші прекрасно підходить для використання в складі напівсухий стяжки. З його допомогою найвигідніше заливати окремі ділянки підлоги або ж використовувати не невеликих площах, наприклад, при ремонті підлог в кімнаті або в невеликій квартирі. Якщо ж мова йде про великих площах, суміш для заливки стяжки буває вигідніше готувати безпосередньо на будівельному майданчику з окремо завезених компонентів – піску потрібної фракції, цементу відповідної марки, необхідних армуючих наповнювачів, пластифікаторів, еластифікаторів і води.

Наливна підлога

Під назвою «наливна підлога» фігурує досить велика кількість готових сухих сумішей від різних виробників, які об’єднує одне загальне якість – вони не розраховані на укладання товстим шаром. Відповідно, такі суміші не можуть застосовуватися для усунення істотних дефектів бетонної основи або плити. Вони відмінно підходять для тих приміщень, де немає значних перепадів висот, різноманітних горбів і вм’ятин, а також не потрібно приховувати різні комунікації, наприклад, теплі підлоги. При використанні такого засобу неможливо істотно підняти рівень підлоги, але зате ці суміші прекрасно підходять для заливки стяжки на хорошому базовому підставі, де є потреба тільки в загальному виправленні геометрії.

Для чего необходим ровный пол?

 

Для заливок на великих площах зараз все частіше застосовується прогресивний метод укладання напівсухий стяжки з використанням спеціальної техніки. Результат виходить швидким, якісним і доступним за ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *