Вс. Апр 21st, 2024

Полімерні підлоги

Наливні полімерні підлоги відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і високим рівнем практичності. Їх широко використовують для створення підлог в приміщеннях з високим рівнем прохідності і навантажень. Вони ідеально підходять для великих площ підлог і чудово поєднуються в різними архітектурними стилями і напрямками дизайну, так як матеріал для них може бути пофарбований в різні кольори, йому може бути надана необхідна фактура і обробка.

Але пристрій наливних полімерних підлог вимагає високої кваліфікації від безпосередніх виконавців і відмінно виконаного підстави, так як досить тонкий шар фінішного полімерного речовини не в змозі приховати великі дефекти. Тому основою всіх полімерних підлог необхідно займатися в першу чергу. Якщо вона буде виконана за всіма правилами і не матиме дефектів і відхилень, то і заливка полімеру не складе особливих труднощів. В результаті замовник отримає ідеально виконаний підлогу з сучасних матеріалів з гладкою, як дзеркало, поверхнею.

Кращим способом отримання якісного підстави під полімерну підлогу є напівсуха стяжка з механізованої укладанням.

Полимерные полы

Виготовлення основи під полімерні підлоги

Для того, щоб дорогі підлоги з полімерних складів не довелося переробляти, щоб вони виглядали красиво і служили довго, необхідно ретельно і скрупульозно виконати всі підготовчі роботи. А саме-зробити ідеальну рівну стяжку без найменшої тріщини і відхилення від горизонтальної площини. Тільки в цьому випадку можна отримати високоякісні наливні підлоги.

 

Для цих цілей найкраще використовувати напівсуху стяжку, так як вона володіє наступними перевагами:

  • Дає рівну поверхню без тріщин завдяки використанню особливих наповнювачів і пластифікаторів.
  • Поверхня стяжки ущільнюється спеціальним механізмом, що дає можливість отримання дуже рівного і однорідного шару.
  • У складі речовини стяжки мало води, тому вона швидко твердне, не дає сильної усадки і залишається повністю однорідною.
  • Так як шар стяжки заливається відразу по всій площі приміщення, на ній не залишається видимих при падінні косих променів світла дефектів, хвиль або плям.
  • Під полімерне покриття в суміш спеціально додається додаткова кількість полімерного волокна. Це підвищує міцність і створює додаткову гладкість.
  • Для усунення пористості стяжки її обробляють особливими складами і грунтовками.

При такій ретельній підготовці укладання полімерного шару дається набагато легше, а результат виходить просто блискучим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *