Чт. Апр 25th, 2024

Прагнучи знизити вартість готової квартири, забудовник часто обмежується лише чорновою підготовкою стін і підлоги. Для власника новопридбаної житлоплощі це може бути вигідно. Адже правильно підібравши матеріали, оптимізувавши витрати, можна значно заощадити і знизити загальну суму витрат на покупку і облаштування житла.

Підставою для покриття підлоги є стяжка. Її основні функції:

  • Вирівняти підставу для подальшого шару оздоблювального покриття;
  • Створити звукопоглинальний бар’єр;
  • Гідроізолювати і утеплити перекриття.

Стяжка пола для новостройки, какая лучше?

Щоб Декоративне оздоблення не потріскалася і не скрипіла при експлуатації, підстава під неї має бути максимально рівним. Тільки так можна забезпечити довговічність фінішного покриття. Якісна стяжка-запорука того, що обробка буде добре виглядати зовні і не втратить в міцності.
У разі прориву комунікацій опалення, слід передбачити гідроізоляцію між підставою підлоги і його фінішним покриттям. Стяжка якраз і є таким бар’єром. У разі затоплення, вона утримає вологу. Це дуже важливо, адже відвологлі несучі конструкції втрачають в міцності і можуть послужити причиною обвалення всього будинку.

Важливо забезпечити і надійну звукоізоляцію стяжки

Стяжка пола для новостройки, какая лучше?

Сучасні будівлі, як правило, виконуються з міцних бетонних панелей, які не відрізняються значною товщиною.
Це призводить до того, що сторонні шуми з сусідніх квартир не дозволяють жити комфортно. Правильно виконана стяжка служить ефективною перешкодою, що захищає від проникнення сторонніх шумів в будинок.

Стяжка підлоги в новобудові, яка краще?

У будівельній практиці використовуються різні способи для підготовки підстави під настил чистового статі. Використовуються наступні види стяжок:

    • Суха. Дозволяє вести роботи максимально швидко;
    • Напівсухий. Володіє оптимальною міцністю;
    • Мокрий. Максимально міцна.

Напівсуха стяжка часто використовується в сучасному будівництві. Вона являє собою утрамбовану піщано-цементну суміш. В процесі робіт суміш цементу і піску укладається рівним шаром, розрівнюється за допомогою правила по маяках. На фініші поверхню загладжується за допомогою шліфувальної машини. Напівсуха стяжка досить міцна, швидко укладається і проста в ремонті і демонтажі.

Суха стяжка — виконується з листів вологостійкого гіпсокартону, які укладаються на шар насипного матеріалу (як правило, керамзит). Це забезпечує високі шумо — і теплоізоляційні якості готового покриття. Але вона має низьку вологостійкість і не може сприймати серйозних навантажень, що слід враховувати, визначаючи, яку стяжку для підлоги робити в новобудові.

Мокра стяжка — це шар застиглого цементно-піщаного розчину. Вона має високу міцність, яку можна додатково збільшити шляхом армування за допомогою композитної сітки або арматурних прутків. Щоб знизити теплопровідність стяжки, в розчин при замішуванні додають гранули пінопласту або керамзитовий заповнювач. Така підстава відмінно підходить під укладання плитки, не боїться значних навантажень. Дану стяжку, як правило, укладають на складах, у виробничих приміщеннях, де необхідно забезпечити рух транспорту, транспортування габаритних вантажів значної маси. Демонтаж такого покриття вкрай скрутний, що повинно враховуватися в процесі проектування будівельних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *