Чт. Апр 25th, 2024

На сьогоднішній день існує чимало технологій виготовлення стяжки – базового шару для фінішної обробки підлоги. Це мокра і суха стяжка. Будівельники пропонують своїм клієнтам сучасну технологію під назвою напівсуха стяжка, що володіє масою експлуатаційних та економічних переваг.

Пристрій напівсухої стяжки підлоги досить просте. На підготовлену основу укладається розділовий шар. Як правило, це поліетиленова плівка високої щільності. Вона грає роль гідроізоляції, а попутно забезпечує рівномірність випаровування вологи, що запобігає розтріскування стяжки. По периметру стіни обклеюються кромочной плівкою, що грає роль демпфера.

При бажанні можна монтувати під таку стяжку звукоізоляцію, утеплювач і систему водяної теплої підлоги.

Пристрій напівсухої стяжки підлоги: переваги технології

 • Фінансова економія до 25% в порівнянні з витратами на традиційну стяжку вологого типу.
 • Висока продуктивність праці. Силами однієї бригади ми укладаємо стяжку на площі до 400 м2 на добу. Цього більш ніж достатньо для того, щоб за один день завершити роботи в квартирі або навіть приватному будинку середньої площі.
 • Швидкий набір міцності, що дозволяє вже через 12 годин, через 36 годин можна приступати до оздоблювальних робіт. Через 72-120 годин стяжка набирає до 90% міцності.
 • Не вимагає додаткового вирівнювання. Пристрій напівсухий стяжки підлоги передбачає початкове вирівнювання засипки по маяках, що забезпечує мінімальну похибку. Весь робочий процес від розподілу розчину до його затірки контролюється лазерним нівеліром, завдяки чому всі вади виправляються відразу, а не після набору розрахункової міцності.

Напівсуха стяжка підлоги володіє таким набором переваг завдяки поєднанню наступних факторів:

 • Особливістю пристрою напівсухий стяжки підлоги є механізація виробництва і транспортування стяжечной суміші. Завдяки використанню спеціалізованого обладнання, розчин можна подавати на висоту до 100 метрів, що еквівалентно тридцятому поверху житлового будинку. Зниження фізичного навантаження фахівців дозволяє виконувати більший обсяг роботи за зміну. Як правило, мова йде про площу до 400 м2.
 • Для заливки напівсухий стяжки не потрібне додаткове вирівнювання і грунтовка підстави. Весь розчин укладається на гідроізоляційну плівку. В якості підготовки досить прибрати сміття і збити бетонні наливи, які виступають за горизонт майбутньої стяжки.
 • Мінімальне використання води не тільки запобігає можливість залиття нижніх поверхів, але і забезпечує максимально швидкий набір міцності бетону.
 • Використання пластифікаторів і фіброволокна дозволяє домогтися високих характеристик міцності при «рухливості» стяжки. Це необхідно при укладанні водяної теплої підлоги.
 • Точність виставлення маяків контролюється лазерним нівеліром навіть в процесі вирівнювання суміші, що забезпечує високу точність, а значить – рівні підлоги.

Додаткові тепло — і звукоізоляція

Устройство полусухой стяжки пола

Пристрій напівсухий стяжки підлоги може бути дуже різним в залежності від потреб замовника.

 • Додаткова звукоізоляція. Актуально для багатоквартирних житлових будинків, незалежно від технології виробництва. Дозволяє багаторазово знизити Конструкційні, повітряні і ударні шуми.
 • Додаткова теплоізоляція. Актуальність пристрою такої напівсухий стяжки підлоги очевидна для жителів перших поверхів, а також в приватних домоволодіннях для зниження витрат на опалення. Наша компанія застосовує сучасний і надійний матеріал «Пеноплекс-до».
 • З системою водного теплої підлоги. Оптимальний варіант для більшості приміщень приватної малоповерхової забудови.

Якщо вам необхідна послуга по влаштуванню напівсухий стяжки підлоги, і ви хочете застосувати дану технологію на своєму об’єкті, то тут ви можете дізнатися ціни на стяжку в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *