Чт. Апр 25th, 2024

Шумоізоляція

Особливістю проживання в багатоквартирному будинку є участь всіх мешканців в житті один одного. Пов’язано це не з особливим дружелюбністю таких людей, а з поганою звукоізоляцією між квартирами і поверхами. В результаті мешканці сусідніх приміщень виявляються в курсі всього, що відбувається у сусідів, а свята в таких часто переростають в скандали.

Якщо ж хтось із мешканців займається музикою або вокалом, або просто любить голосно слухати музику або дивитися телевізор, життя людей перетворюється на пекло. А уникнути всіх цих неприємностей можна всього лише правильним вибором і пристроєм звукоізоляції.

Одним з раціональних способів усунення зайвих шумів на етапі будівництва або ремонту можна вважати пристрій плаваючою стяжки по шумоізоляції.

Що значить плаваюча стяжка

Неконтактна стяжка, яка не має безпосереднього зіткнення з основою називається плаваючою. Під неї в якості шумопоглинаючої прошарку укладається будь-який матеріал, який може витримати поверх себе шар стяжки. Це можуть бути наступні матеріали:

  • Пінопласт.
  • Ізоляційні матеріали в рулонах.
  • Плити з мінерального волокна.
  • Поліетиленова плівка товщиною від 100 мікрон.
  • Спеціалізований спінений ізолятор типу ізолону, Етафома та інших.
  • Щільні шумопоглинаючі матеріали типу Шуманет 100, Шумостоп, Тексаунд і безліч інших.

 

Цей метод отримання звукоізолюючих покриттів виявився найменш витратним і швидким у створенні. При цьому якість звукоізоляції виходить набагато вище, ніж при більш клопіткому і дорогому способі з виконанням підшивних стель і чистої підлоги.

Шумоизоляция

Як виконується плаваюча стяжка по шумоізоляції

Для того, щоб стяжка була виконана правильно і виправдала надії як якісна звукоізоляція, немає необхідності настилати товстий шар ізолюючого матеріалу, краще вибрати правильний його тип. Навіть тонкий шар ізоляції, покритий стяжкою плаваючого типу, значно зменшує проникність звуків. При цьому між поверхами передаються тільки динамічні звуки по несучих стінах, що є мізером в порівнянні з поглинанням основної маси звуків.

Для того, щоб плаваюча стяжка працювала, вона повинна бути виконана за всіма правилами, тобто з ідеально точним підбором матеріалів, дотриманням технології, залишенням швів і пазів по периметру приміщення, правильного і достатнього ущільнення складу.

Переваги плаваючою стяжки напівсухий укладання

Якщо плаваюча стяжка виконується на основі технології напівсухий укладання, то очікуваний результат вийде максимально високим. Така стяжка простіше у виконанні, не вимагає обов’язкового використання металевої сітки, яка не тільки здорожує процес, але і може стати додатковим провідником вібрацій. Використання в складі речовини для стяжки поліпропіленового волокна сприяє не тільки високій якості поверхні, але і допомагає частково гасити коливання, тим самим зменшуючи звукопроникність.

Плаваюча напівсуха стяжка укладається швидко, стає в короткі терміни, може використовуватися під будь-які типи чистової обробки і застосовується в різних за призначенням приміщеннях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *