Вс. Июл 14th, 2024

Як вибрати суміш для стяжки підлоги

Зазвичай для виготовлення цементної стяжки найняті вами будівельники купують на будівельному ринку найдешевшу готову піщано-цементну суміш, яка для продажу розфасована за стандартними мішках. Крім піску і цементу до складу такої суміші можуть входити і різні модифікуючі добавки, «розганяють марку». При існуючому розмаїтті будівельних матеріалів купується на ринку або в магазині суха суміш за якістю може мати великий розкид. Тому обов’язково слід дізнатися у робітників, суміш якого виробника вони купили, і найголовніше-де?!

Якщо куплений перший-ліпший під руку матеріал на ринку, звичайно-ж дешевше, то нічого хорошого від такого придбання чекати не доводиться. Пояснюється це достатком третьосортних або ж просто списаних (наприклад по закінченню терміну придатності 6 місяців) бракованих матеріалів на сьогоднішньому ринку, і тому виключати можливість придбання шлюбу ніяк не можна. Крім того, за своїм складом різні марки сухих сумішей істотно відрізняються і можуть призначатися для різних цілей. При складанні кошторису вам можуть вказати марку суміші по 120 – 150 рублів за мішок, а в дійсності використовувати третьосортну, по 70 – 90 рублів., що приводить ось до таких наслідків:

Как выбрать смесь для стяжки пола

У разі влаштування стяжки на значних площах, що вимагають придбання (наприклад, на 100-метрову квартиру при товщині шару 50 мм) 200 мішків суміші, вкрадені у вас таким чином суми можуть бути значні. Чи сподобається комусь, коли економить не він, а на ньому? 

При визначенні якості суміші в першу чергу слід врахувати наступне: якісна суха суміш має натурально-сірий колір і не повинна мати будь-яких сторонніх відтінків: жовтих, рудих, коричневих. Такі відтінки свідчать про наявність домішок в складі суміші або про низьку якість її компонентів. 

І ще. Ні за яких умов не допускається додавати цемент в високоякісну суху суміш – це призведе тільки до зниження її якості і розтріскування готового статі. Не допускається також використовувати клей ПВА в якості пластифікатора для суміші, тому що це може викликати розтріскування стяжки після її висихання. Використовувати слід тільки ті пластифікатори для бетону, які вказані виробниками спеціальних добавок в бетони і будівельні розчини.

Как выбрать смесь для стяжки пола

 

Как выбрать смесь для стяжки полаМи можемо запропонувати вам придбати у нас суху армовану і пластифіковану суміш для стяжки підлоги «Арммікс Пол» нашого виробництва!

Даний матеріал не вимагає застосування арматури, тому що вже містить волокна мікроарматури в складі і армує шар стяжки не в двох напрямках, як сталева сітка, а по всьому об’єму підлоги!

Суміш поставляється безпосередньо з заводу (не з зберігання!) в обсягах від 1 палета (2 тонн), можлива доставка до Вашого об’єкта.

З питань придбання суміші телефонуйте за номером +7 (495) 662-49-93

 

Вас може зацікавити:

  • Матеріали для утеплення підлоги і технологія процес
  • Теплоізоляція для теплих підлог
  • Вирівнююча стяжка підлоги своїми руками
  • Як прорахувати кількість суміші на стяжку бетонної підлоги
  • Пристрій стяжки підлоги при негативних температурах
  • Армуючі добавки-Фібра, фіброволокно
  • Протиморозні добавки в бетон і будівельні суміші
  • Пластифікуюча добавка нового покоління для бетонів
  • Як і чим утеплити підлогу в квартирі або будинку?

 

Как выбрать смесь для стяжки пола

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *