Вс. Июл 14th, 2024

Стяжка — це основа для виконання чистових підлог, які можуть бути виконані з різних матеріалів. Найчастіше навіть найдорожчі і якісні чистові покриття виглядають негарно або лежать з дефектами саме через те, що чорнову підлогу був влаштований неправильно, використовувалися погані матеріали або в процесі його заливки відбулися порушення технологічного процесу. Саме тому зараз все частіше та активніше стала застосовуватися технологія напівсухої стяжки. Вона забезпечує швидкість укладання чорнової підлоги й відмінну якість готового виробу. Виконане таким чином підстава має відмінну рівну поверхню без тріщин і дозволяє швидко настелити чистові оздоблювальні покриття. В результаті економляться сили, гроші та час, а в процесах будівництва і ремонту це надзвичайно важливо.

Переваги хорошого підстави під плитку

Укладання чистової підлоги вимагає наступних речей:

  • Рівного підстави без западин, горбів і відхилення від горизонталі.
  • Хорошої якості оздоблювального матеріалу. У випадку з плиткою це правильна геометрія кожного окремого компонента, однакова товщина плиток і однорідна структура.
  • Високої майстерності укладальників. Недосвідчені майстри часто використовують занадто велику кількість плиткового клею, що не тільки призводить до його перевитрати і підвищення рівня витрат, але і викликають катастрофічні наслідки для якості готового покриття. Навіть при ідеально виконаної стяжки плиткова підлога може виявитися нерівно покладеним.

Стяжка пола для плитки — это важно!

Якщо ж підстава виконано недбало, є серйозні недоліки, то на роботу плиточнику потрібно набагато більше часу, ніж планувалося. Йому потрібно буде виправляти дефекти шляхом додавання або зменшення шару плиткового клею, що неминуче призведе до підвищення собівартості укладання і перевитрати недешевого клею. Також він повинен буде постійно перевіряти точність укладання, для цього будуть потрібні додаткові інструменти і пристосування. Словом, від якості заливки чорнової стяжки залежить якість і зовнішній вигляд майбутнього чистової підлоги, а також швидкість і вартість робіт, тому економити на ній точно не слід.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *