Вс. Июл 14th, 2024

Зміст

  • Як виконується заливка бетону?
  • Якісний бетон для фундаменту
  • Заливка фундаменту бетоном при мінімальній температурі

Головним критерієм матеріалу є міцність. Цей параметр визначає надійність конструкції, якості її експлуатації. В процесі будівництва, конструкція будівлі піддається несприятливому впливу навколишнього середовища. Найбільш значущим видом такого впливу є температура повітря.

Це впливає на швидкість затвердіння. Тривалість застигання залежить від обставин, в яких відбувається дозрівання. Чим менше температурний показник, тим повільніше споруда буде тверднути, що збільшує термін будівельних робіт.

Щоб уникнути впливу високих, низьких температур, рекомендується підібрати спеціальні добавки, які поліпшать стійкість споруди, з урахуванням кліматичних умов. Також необхідно дотримуватися режиму тепла і холоду при замішуванні, заливці, твердінні суміші.

Як виконується заливка бетону?

Якщо не врахувати погодні умови перед початком будівельних робіт, то зведена основа будівлі почне кришитися, відразу після затвердіння. Щоб уникнути цих негативних наслідків, для бетону м300 використовуються спеціальні добавки, які здатні знизити кристалізацію води, підтримувати оптимальні показники тривалий час.

Згідно з рекомендаціями, роботи повинні проводитися при показнику не менше 5 градусів, але сильна літня спека не підходить для оптимального дозрівання БСГ. Кращим показником є + 15-25 градусів, що дозволить отримати міцну основу для зведення стін в найкоротші терміни.

Якісний бетон для фундаменту

Бувають ситуації, коли необхідно виконувати укладання суміші в мороз, наприклад, при виконанні екстрених робіт, або в північних кліматичних зонах. З урахуванням згубного впливу мінусових відміток на градуснику, виконується прогрівання, використовуються антиморозні добавки, ефект термоса, електронагрів, паропрогрів.

Щоб дізнатися, при якій найнижчій температурі можна займатися зведенням опори будівлі, необхідно визначитися з морозостійкістю матеріалу. Цей показник діє на число циклів заморозки/відтавання суміші, без втрати ступеня міцності більш, ніж на 5%. Бетон для фундаменту (згідно ГОСТ) ділиться на 5 груп:

1) М100-М150 відрізняється низькою морозостійкістю;

2) М200-М250 має нормальну стійкість до промерзання, але може використовуватися тільки для побудови будинків в місцях з теплим або помірним кліматом;

3) М300, М350, М400-підходящий варіант для холодних кліматичних зон, на грунтах з високою глибиною промерзання;

4) М450, М500, М550, М600 підходять до використання в північних районах.

Відповідність правилам споруди дозволяє створити надійну, довговічну конструкцію.

Заливка фундаменту бетоном при мінімальній температурі

Заводи виробники пропонують клієнтам вигідну співпрацю. Гарантують якість, надійність продукції, її повну відповідність заявленим характеристикам. Завдяки пластифікаторам, працювати з будматеріалами можна при будь-яких погодних умовах. Продукція поставляється, як на умовах самовивозу, так і з доставкою міксерами, АБН, бетоновозами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *