Чт. Апр 25th, 2024

Зміст

  • Кладка керамзитобетонних блоків
  • Переваги замовлення на нашому заводі

Керамзитоблоки-різновид будівельного матеріалу, популярність якого постійно зростає. Він виходить шляхом напівсухого вібропресування таких компонентів, як цемент, пісок, керамзит, вода. Блок має форму прямокутного паралелепіпеда. Виробництво блоків передбачає використання наповнювачів у вигляді піску великої / середньої фракції, які створюють скелет блоку. Матеріал виробляється відповідно до ГОСТ.

При будівництві будь-якого будинку важливо, щоб він був теплим, міцним. Але не завжди є можливість купувати дорогий цегла. Саме тому, багато хто воліє купити керамзитоблок, ціна якого дозволяє добре заощадити, особливо якщо це — малоповерхове будівництво.

Спочатку міцні, легкі блоки використовувалися в якості обробки для зовнішніх стін, що допомагало заощадити на опаленні приміщень, а останнім часом керамзитобетонні блоки і зовсім стали виконувати роль основного стінового матеріалу.

Кладка керамзитобетонних блоків

Кожне будівництво починається з проведення підготовчих робіт на ділянці. Після цього проводиться розробка проекту, яка передбачає збір інформації про загальну площу будинку, кількості поверхів, Кімнат, плануванні, з визначенням розміру стін, дверних і віконних прорізів, висоти стель, інших дій, в тому числі — покупки керамзитоблока.

Перед початком зведення стін, створюється фундамент, який змочується водою, а потім покривається тонким шаром цементу або клею. Це забезпечить більш міцне з’єднання підстави будинку, його стінок.

При зведенні кожної зі сторін опалубок заповнюється керамзитобетоном товщиною 15-20 см, після чого суміш добре утрамбовується для кращого ущільнення. Опалубка накривається поліетиленом для подальшого застигання розчину і його збереження від вимивання. Накрита поліетиленом опалубка залишається на два дні при температурі +18 градусів, а при більш низькій температурі час збільшується до повного застигання розчину. При зведенні стін відразу ж закладається основа під отвори для арматури і пази під балки перекриттів.

Переваги замовлення на заводі

Заводи пропонують придбати якісний матеріал для будівництва, щоб звести надійний будинок з керамзитоблока. Працюють на вигідних умовах, які передбачають:

1) швидку доставку;

2) Висока якість;

3) продуману логістику;

4) сучасне обладнання для виробництва продукції.

Фахівці готові відповісти на питання замовника. Допоможуть у виборі відповідного будівельного матеріалу. Є можливість замовити керамзитоблок для конструкцій будь-якої складності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *