Чт. Апр 25th, 2024

Зміст

  • Особливості заливки бетону
  • Якість бетону при заливці в дощ
  • Способи заливки бетону

Створення бетонного моноліту фундаменту-це один з найбільш важливих етапів в будівництві. На цьому етапі не можна допустити ніяких помилок, що в подальшому відіб’ється на міцності і надійності будівлі. Одним з вагомих факторів є погодні умови. Коли чітко сформований графік зведення споруд природні явища, як дощ, сніг і спека починають вносити свої небажані корективи. Раніше вважалося, що дощова погода несприятливо впливає на процес будівництва, але насправді це не є серйозною перешкодою до проведення будівництва. Потрібно врахувати тільки склад грунту. Наприклад, при перенасиченні грунту вологою на відміну від щебеню і піску, глина затримує рідину, що не можна ігнорувати.

Залежно від способу укладання фундаменту також підбираються сприятливі умови для поведінки робіт. При використанні обладнання з вібраційним ефектом для безперервних робіт, багато опадів може нашкодити.

Особливості заливки бетону

Бетон М450 також заливається в сиру погоду без зниження надійності будови. Під час зведення споруди необхідно звертати увагу на обсяг води і не допускати її зайвої кількості. При надмірному утворенні рідини використовується гідроізоляційний матеріал у вигляді плівки, який допоможе захистити суміш від води. Укладання високої марки матеріалу за допомогою вібраційного обладнання допоможе уникнути утворення пустот.

Якість бетону при заливці в дощ

Прохолодне літо з підвищеною вологістю повітря сприятливо для набору фортеці суміші. При сильній спеці щоб уникнути розтріскування рекомендується поливати залиту поверхню протягом перших 7 днів до повного затвердіння. Але також і надлишок води в несхватившейся суміші негативно позначиться на міцності і може спровокувати руйнування. Оптимальний рівень вологості становить 80-85%. Якщо після укладання М550 почнеться дрібний дощ, то він не зробить впливу на первинне схоплювання розчину, а ось при раптовому сильному зливі рекомендується закрити опалубку зі свіжим розчином непромокальними матеріалами і припинити всі дії.

Способи заливки бетону

Бетон М600 застосовується при зведенні конструкцій, що контактують з водою. Цемент М600 відмінно застигає навіть при підвищеному рівні вологості, але його використання не завжди доцільно через високу ціну.

При різних погодних умовах слід врахувати спосіб, яким буде виконуватися робота. Під час зливи використовується спеціальне обладнання. Його застосування дозволяє прибрати зайву вологу і не дасть утворитися внутрішнім порожнечам в моноліті.

До основних варіантів створення фундаменту відноситься:

1.     Плитний. Цей варіант передбачає створення залізобетонної піти під всім будинком.

2.     Стрічковий. Має вигляд суцільної залізобетонної стрічки, яка зводиться під несучими стінами.

Принципові відмінності цих двох методів полягають тільки в конструкції опалубки і армуючого каркаса.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *