Чт. Апр 25th, 2024

Якісно виконана стяжка підлоги є запорукою гарного ремонту. Сучасні технології будівництва каркасів будівель не дозволяють отримувати ідеально рівну підлогу – крім вибоїн і тріщин, можуть бути присутніми перепади рівня підлоги, що досягають 10-15 см.облаштувати якісне покриття на таку основу неможливо, тому необхідно виконати пристрій стяжки підлоги.

Стяжка підлоги в квартирі новобудови

Однією з вимог деяких керуючих компаній при заливці підлог в новобудовах є пристрій звукоізоляційного (шумоізоляційного) шару.

Будівельники пропонують клієнтам кілька варіантів звукоізоляції від ударного шуму під стяжку: «Шуманет 100», «Шуманет 100 Супер» і більш бюджетний варіант – «Ізолон ППЕ». (Детальніше про утеплення та шумоізоляції підлог.)

Полусухая стяжка пола в квартире, дом или комнате

Гідроізоляція буває двох типів: обмазувальна або наплавляється. Наплавляється виконується на стадії будівництва будинку забудовником. Інший спосіб — це обмазувальна гідроізоляція. Її не потрібно робити у всій квартирі, а тільки в мокрих зонах: ванна, кухня, санвузол.

Армування стяжки підлоги у квартирі і його види

Полусухая стяжка пола в квартире, дом или комнате

При технології плаваючої підлоги в якості армування використовується поліпропіленове фіброволокно. Додатково за бажанням замовника
ми пропонуємо армування сталевою сіткою з осередком 100 * 100 мм і діаметром прутка 4 мм.

Додаткове армування сіткою доцільно при тонких шарах стяжки і при перехресті інженерних комунікацій з шаром стяжки менше 40 мм.

Стяжка по теплим полам у квартирі

Полусухая стяжка пола в квартире, дом или комнате

При влаштуванні теплих підлог в квартирі ми настійно рекомендуємо застосовувати пластифікатори для цементно-піщаної суміші.

Для виключення можливих пустот у стяжці використовують пластифікатор шведської марки Sika bv3m.він надає розчину підвищену рухливість і щільність, додатково збільшуючи марочну міцність готової стяжки.

Замір і розрахунок стяжки в квартирі

Полусухая стяжка пола в квартире, дом или комнате

Товщина стяжки розраховується виходячи з вимірів горизонту перекриття підлоги в квартирі. Знаходимо найвищу точку в квартирі за допомогою лазерного нівеліра. Ця точка є контрольною висотою, від якої ми будемо відштовхуватися. За умови, що у підлог є перепад у висоті, мінімальна товщина шару може бути 40 мм, а максимальна – 90-100 мм і більше.

Від товщини стяжки залежить витрата матеріалу і готової суміші. Відповідно, зі збільшенням товщини шару вартість буде підвищуватися. Розраховують вартість напівсухої стяжки за квадратний метр роботи з матеріалом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *