Вс. Июл 14th, 2024

Перед тим, як вирівнювати стіни за допомогою штукатурної суміші, необхідно їх попередньо підготувати і встановити маяки. Досить часто в оздоблювальних роботах використовується сітка для штукатурки стін (з металу, пластику або скловолокна). У цей статті ми розповімо, що таке армована сітка для штукатурки стін, навіщо вона потрібна, і яку з них використовувати в тому чи іншому випадку.

Чи потрібна штукатурна сітка для оздоблювальних робіт?

Останнім часом все більше набуває популярності так званий євроремонт. Ось чому для оздоблювальних робіт стали часто використовувати сітку для армування (ця особливість є європейською нормою якості ремонту).

Поширена думка про те, що штукатурна сітка впливає на якість зчеплення розчину з основою, є неправильним. Хорошу адгезію штукатурної суміші з поверхнею забезпечує якісне очищення і обробка ґрунтовкою. Армована сітка для штукатурки стін потрібна для того, щоб зменшити кількість тріщин і зробити їх в результаті менш помітними.

Різновиди штукатурної сітки

На вітчизняному ринку доступні сітки для штукатурки, виконані з металу, пластику або скловолокна. До таких сіток пред’являються вимоги по їх щільності, яка повинна бути в межах 150-170 г/мкв.

Залежно від того, з якого матеріалу виготовлена сітка, визначається сфера її використання. Штукатурну сітку з пластику називають ще малярської. Вона призначена тільки для гіпсової штукатурки, в складі якої немає цементу. Тому таку сітку використовують тільки при фінішній обробці.

Скловолоконна штукатурна сітка стане практичним рішенням для нанесення невеликого шару штукатурної суміші (до 20 міліметрів).

Для стін, перепади поверхні які перевищують 4 см, використовується штукатурна сітка з металу. Товстий шар штукатурки потребує такого армуванні, оскільки він може повести себе самим непередбачуваним чином (наприклад, роздутися і відійти). Для штукатурних сумішей на основі цементу фахівці рекомендують використовувати сітку зі сталі, тому що саме цей метал стійкий до шкідливого впливу лугів.

Металева армована сітка рекомендуються також для зміцнення глиняної штукатурки. В такому випадку практичніше всього використовувати сітку, Розмір осередку якої становить 50 на 50 міліметрів.

Для обробки зовнішніх стін на першому поверсі також використовують штукатурну сітку з металу, оскільки ця частина стіни знаходиться під впливом механічних навантажень.

Як кріпити на стіну штукатурну армуючу сітку?

Для того щоб прикріпити до стіни сітку для штукатурки, потрібно використовувати дюбель-цвяхи (діаметр 6 мм) і саморіз (діаметр 4,5 мм). В основі необхідно зробити отвори для кріплень. Після цього відміряють частину сітки по висоті стіни.

Фіксують сітку за допомогою дюбель-цвяхів. Прикріплена штукатурна сітка не повинна відходити від стіни більше ніж на 1 см.не можна також допускати її провисання. У місцях стикування сітки необхідно робити навхрест.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *