Чт. Апр 25th, 2024

Від якості вирівнювання підлоги багато в чому залежить проведення інших будівельно-ремонтних операцій, тому йому обов’язково потрібно приділяти велику увагу. Класичні методики заливки підлог за допомогою рідких матеріалів застаріли, так як вони непродуктивні, трудомісткі, дорогі і вимагають тривалого часу на просихання готової стяжки. Крім того, при такій методиці існує високий ризик отримання тріщин і нерівностей в поле, що призведе до необхідності додаткових витрат часу і коштів на їх ліквідацію, а також загальмує інші ремонтні процеси, зрушить графік проведення робіт і призведе до зриву обіцяних термінів завершення об’єкта.

Выравниваем пол с помощью полусухой стяжки

Особливості вирівнювання підлоги при використанні напівсухої стяжки

Застосування напівсухої стяжки дозволяє домогтися цілого ряду переваг в порівнянні зі старими способами. З її допомогою вдається отримувати в короткі терміни високоякісну стяжку, використовуючи сучасне німецьке обладнання.

Це механізований метод виготовлення складу для стяжки безпосередньо на будівельному майданчику. При ньому вдається подавати готовий розчин на висоту до 150 метрів у висоту і на 220 метрів в довжину. Це не просто прискорює процес заливки підлог, але і дозволяє отримати однорідне і дуже міцне покриття відразу на великих площах.

До складу суміші входять наступні речовини:

 • Цемент потрібних марок.
 • Пісок відібраних фракцій.
 • Поліпропіленове волокно в якості армуючого наповнювача.
 • Пластифікатор.
 • Вода.

Готова суміш подається спеціальними рукавами до місця заливки, що також прискорює і вдосконалює процес.

Выравниваем пол с помощью полусухой стяжки

Переваги напівсухої стяжки в порівнянні з класичною методикою

Пристрій напівсухої стяжки разюче відрізняється від звичної технології. Це чудовий сучасний спосіб підготовки якісного і міцного підстави під різні типи фінішного покриття.

Така технологія має наступні переваги:

 1. Високий рівень мобільності. На розміщення на будівельному об’єкті йде не більше 2 годин, включаючи підвезення необхідних матеріалів і включення в роботу всього комплексу.
 2. Абсолютна незалежність від зовнішніх джерел живлення. Обладнання використовує дизельні двигуни.
 3. Колосальна продуктивність. Для прикладу: бригада з 5 робітників може залити до 300 м2 готового статі. При необхідності охоплення широкого фронту робіт можна задіяти відразу кілька таких бригад. Це дозволяє істотно скоротити терміни здачі об’єкта.
 4. Мінімальна площа стартового плацдарму. Для того, щоб розмістити все обладнання, техніку і робочі матеріали, буде потрібно ділянку не більше 55 м2. Акуратність і чистота на робочому місці. Розчин до місця укладання подається по спеціальних рукавах.
 5. Можливість заздалегідь прогнозувати час закінчення робіт. Всі матеріали заздалегідь завозяться на будівельний майданчик, а напівсухий розчин готується безпосередньо на місці, тому простоїв через очікування поставки не трапляється.
 6. Можливість управляти якістю розчину. При необхідності властивості розчину можна змінювати безпосередньо перед початком роботи, додаючи або прибираючи фіброволокно, наповнювачі, пластифікатори, еластифікатори в різних пропорціях.
 7. Швидкість доставки готового речовини до місця використання. Воно подається рукавами до точки заливки, тому відпадає потреба в ручному транспортуванні або перевезенні ліфтом або підйомниками.
 8. Мінімальна підготовка. Розчин не вимагає виконання гідроізоляції і не тече на нижні поверхи.
 9. Висока міцність-марка М — 200 і вище.
 10. Перевірена сучасна технологія. В роботі використовується німецька технологія і саме передове обладнання.
 11. Доступна вартість. Ціна таких робіт з напівсухою стяжкою нижче, ніж при використанні класичної технології.

Сучасну методику укладання напівсухої стяжки з використанням високоякісної техніки можна успішно застосовувати з різними цілями, в тому числі й для заливки теплих підлог. На основі такої стяжки можна укладати фінішні покриття різного типу і рівня складності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *