Чт. Апр 25th, 2024

Штукатурка необхідний елемент, підоснова робіт, які дають приміщенню естетику і смак. Провести ремонт без штукатурення поверхонь неможливо, тому так важливо мати уявлення про те, як вибрати кращий матеріал для роботи, знати методику роботи з ним і вартість таких робіт.

Як зробити Цементний розчин?

Від розчину залежить не тільки якість робіт, але і скільки сохне матеріал після нанесення. І здається, що приготувати суміш з цементу, піску і води дуже просто. Але без дотримання пропорцій в результаті можна отримати неякісний матеріал не придатний до вирівнюю поверхонь, який буде пузиритися, тріскатися та інше. Рекомендується додавати в розчин вапно, мильну воду або пральний порошок, щоб суміш швидко осідала. Невеликий секрет хорошого розчину полягає в тому, коли замість води застосувати вапняне молочко в розрахунку до 10 літрів води 1кг вапна, а попередньо просіяний пісок в пропорції один до одного змішати з цементом. Однак ми рекомендуємо не експериментувати, а купувати готові суміші.

Способи нанесення

Простий спосіб має на увазі 2 шари: обризга і грунту.

Рекомендований для приміщень, де не потрібно вирівнювати стіни і кути до ідеальності: підсобні приміщення, льохи і далі. Робота виконується без виставлення маяків і попереднього шару, вирівнюється полутером.

Покращений спосіб нанесення не менше 3 шарів: грунт, обризг і Накривка.

Останній шар виконується круговими рухами. Перед початком робіт виконується провешивание стін і установка маяків. Всі кути і стіни обов’язково вирівнюються відповідно до норм.

Високоякісний спосіб полягає в нанесенні не менше 3-4 шарів, дотриманні всіх правил виробництва, з використанням тільки високоякісних матеріалів і ретельної перевірки рівності всіх поверхонь. Такий спосіб застосовується при дорогих ремонтах.

Залежно від того, з чого виконані стіни, варіюється не тільки спосіб нанесення розчину, вид, але і спосіб підготовки поверхні.

Методика нанесення

Розглянемо процес того, як наносити штукатурку поетапно. Першим етапом робіт є очищення поверхонь від бруду і пилу, з подальшою установкою маяків. Потім проводиться грунтування і обризг стін, що покращує зчеплення інших необхідних при виробництві шарів з основою стін. Після наноситься вирівнюючий шар, яким формується і вирівнюється площину поверхні. І остаточний етап нанесення затирочного шару для додання поверхні гладкості і акуратності.

Цінова політика

На розцінки впливає багато факторів. Ціна механізованої штукатурки стін і стель залежить від того, як і ким будуть виконані роботи. Будь-яка робота, виконана самостійно, безумовно, дешевше, ніж робота професіоналів. На ціну впливає товщина шару штукатурки і якість поверхні на яку вона буде наноситися. Наприклад, штукатурка бетонної стіни цементно-піщаним розчином і нанесення штукатурки на гіпсову стіну істотно відрізняється в ціні. Форма поверхонь не менш важлива при складанні кошторису: чим рівніше поверхня, тим менше витрат на її обробку на відміну від більш складних форм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *