Вс. Июл 14th, 2024

Якщо говорити відверто, то яким би сучасним не був ваш ремонт він не виглядає, коли стеля не приведений в ідеальний стан. Часто для цього замовляють установку підвісних стель, але це хороший варіант, якщо дозволяє приміщення, так як зазвичай підвісні стелі візуально зменшують простір. Рекомендуємо вирівняти поверхню стелі за допомогою штукатурення, адже сучасні технології дозволять домогтися бездоганно гладкої поверхні.

Нюанси роботи при штукатурці

Щоб штукатурна робота стель проходила як «по маслу», слід грамотно дотримуватися ряду нюансів, а так само необхідно провести підготовчі етапи перед початком робіт. Очищаємо стелю до бетонного перекриття. Всі щілини і тріщини розширюємо, щоб згодом не обсипалася штукатурка і не виникали щілини вже на новому покритті. Грунтуємо поверхню розчином, що блокує появи грибка, також грунтовка є відмінним зчіплюючим матеріалом. Основне призначення штукатурки — вирівняти поверхню і замаскувати всі вади. Крім нанесення цілісного шару, можна проводити відновлення штукатурки стін і стель окремими місцями.

При обробці бетонного покриття стель варто визначитися з методом, рівняти по маяках або використовувати будівельну сітку. Будівельна сітка — це свого роду арматура і якщо стеля щодо кривої, то вибір за маяками. Якщо стеля викривлений критично, кріпимо сітку як додатковий підсилювач подальшої конструкції за допомогою дюбелів і приступаємо до роботи, наносячи кілька шарів розчину.

Маяки — це найнадійніший і перевірений спосіб, такі пристосування служать для того, щоб відзначити перепади для ідеального вирівнювання поверхні. Вимірюємо поверхню рівнем і відзначаємо найбільш виступаючі місця, натягуючи нитку або використовуючи будівельний лазер. Після кріпимо маяки та починаємо роботу.

Переваги механізованої штукатурки стель

Вигідна вартість штукатурки, навіть декоративної, виділяє цей спосіб обробки. Якщо провести порівняння штукатурки з пластиковими плитами, що так само мають низьку ціну на ринку, то пожежонебезпека і паронепроникність останніх, а також ряд інших недоліків, перекривають уявну вигоду від їх ціни. Та й візуально подібне покриття менш презентабельно.

Штукатурка екологічна у використанні і абсолютно безпечна для життя. Оштукатурювання не зменшує простір, висота залишається колишньою, що актуально, адже більшість наших квартир не можуть похвалитися високими стелями. Оштукатурювати бетонні стелі потрібно, навіть якщо ви потім захочете інакше обробити поверхню. Це корисно для того, щоб при вирівнюванні бетонних плит згодом нанесений матеріал не обсипався вам на голову, а прикриті щілини дозволять уникнути протягів. Штукатурка, оброблена певним складом, добре захищає житло від вогкості і багатьох інших неприємностей. Ще одна вигода, в разі якщо ви вирішите зняти обробку, у вас залишиться рівна і готова до інших робіт поверхню, яку залишиться або пофарбувати, або обклеїти новими шпалерами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *