Чт. Апр 25th, 2024

Власники земельної ділянки часто переймаються питанням про те, як побудувати будинок своїми руками і заощадити при цьому кошти. Але, прагнучи до економії, важливо пам’ятати, щоб вона була розумною.
При використанні дешевих будматеріалів завжди є ризик виникнення різних проблем ще на етапі побудови. Також всі будівельні роботи повинні виконуватися на підставі правильних розрахунків і з урахуванням всіх вимог СНиП. Ця гарантує безпеку і довговічність будівельної конструкції.
Щоб уникнути недоліків і помилок при самостійному підході до будівництва, необхідно володіти спеціальними знаннями і практичним досвідом, мати необхідні технічні засоби і бригаду робітників. Отже, з’ясуємо, з чим може зіткнутися людина, яка вирішила побудувати котедж або будинок з нуля своїми руками.

Як побудувати приватний будинок самому

Якщо у вас є земельна ділянка з необхідними документами, які включають результати дослідження рельєфу, грунту, то можна приступати до підготовки будівництва. При цьому слід враховувати, що, чим складніше буде Архітектура, тим дорожче і складніше обійдеться реалізації такого проекту.
Після вибору варіанту з відповідною площею і плануванням необхідно врахувати деякі нюанси, які допоможуть звести споруду швидко і з економією ресурсів:

  • проста архітектура і внутрішній устрій простору;
  • невелика Загальна площа;
  • використання недорогих, але якісних будматеріалів.

Не варто купувати матеріали сумнівного походження, а також економити на технагляді. Фахівці радять вибрати невеликий будинок з покрівлею простої конфігурації.
Плануючи будівництво заміського будинку, слід ретельно вивчити процес і визначитися, що можна зробити самому, а для яких робіт необхідно залучити досвідченого підрядника. Участь професіоналів має цілий ряд переваг і дозволяє уникнути «мінусів», які часто супроводжують самостійну роботу.

Дом мечты: построить самому или довериться профессионалу

Помилки при будівництві будинку своїми руками

Допущені прорахунки і недоліки не тільки дорого обходяться в плані усунення, а й можуть становити реальну небезпеку. Тому варто ознайомитися з найпоширенішими помилками, в перелік яких входить:

  • Відсутність геодезичних і геологічних досліджень ділянки, на підставі яких визначається тип фундаменту, поверховість і інші важливі параметри будівлі.
  • Початок робіт в зимовий період. Будівельники рекомендують приступати до реалізації проекту навесні, при температурі не нижче +5 градусів.
  • Неправильно складена проектно-кошторисна документація. Призводить до порушення будівельних норм і зайвим, необгрунтованим витратам.
  • Недотримання технології. Наприклад, фундаментна основа повинна витримуватися від 6 до 12 місяців, після чого приступають до інших етапів робіт.
  • Відсутність постійного контролю виконуваних робіт. Цю процедуру можна виконувати самостійно, але найкраще залучити інженера з технічного нагляду, який виявить найменші відхилення від норм і помилки і простежить за їх повним усуненням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *