Чт. Апр 25th, 2024

Щоб побудувати приватний будинок, будуть потрібні не тільки значні фінансові ресурси. Потрібно точно знати, з чого почати таке масштабне в усіх відношеннях Захід. Без досвідченого фахівця вирішити багато питань, навіть що стосуються підготовчого етапу, досить складно.
Тому в цій статті ми розглянемо, як правильно приступити до реалізації ідеї про власний заміському будинку, з’ясуємо, що необхідно зробити в першу чергу, в якій послідовності виконуються будівельні роботи.

Планування майбутньої споруди

Отже, перше, що знадобиться – земельна ділянка під забудову. Його покупка є відповідальним заходом, що вимагає особливої уваги. Ділянка повинна мати всі необхідні документи – державний акт, експертну оцінку, витяг з кадастру і т.д. до початку проектування проводяться дослідження особливостей грунту, рельєфу, глибини залягання грунтових вод.
Наступні кроки виглядають так:

  • Складання проекту. Грамотно складений план на підставі правильних розрахунків є запорукою надійності споруди. Проектування вимагає професійного підходу, а зі свого боку замовник може викласти свої побажання щодо кількості і Планування кімнат, поверховості, виду матеріалів.
  • Дозвіл на будівництво об’єкта та узгодження проекту. Обов’язковий етап, який передбачає збір і надання в держорган пакету документів, отримання акта обстеження, оформлення будівельного паспорта, узгодження плану з пожежною інспекцією.
  • Вибір підрядника. Щоб бути впевненим в якості результату, надійності і довговічності споруди, найкраще звернутися в компанію, яка спеціалізується на будівництві, має ліцензії, штат досвідчених фахівців, техніку, і готова виконати роботи «під ключ» — від проектування до підбору матеріалів, зведення конструкції і дизайну інтер’єру. Це допоможе уникнути всіх мінусів самостійного ведення робіт.

З чого почати будувати будинок?

Якщо отримані всі дозволи, підготовлений проект і обрана будівельна компанія, можна приступати до зведення котеджу або будинку. На етапі розробки проекту визначається Стилістика споруди, вибирається матеріал. При цьому ретельно зважуються плюси і мінуси конкретної технології.
Досвідчені будівельники рекомендують починати роботи навесні, коли температура навколишнього повітря не опускається нижче позначки +5 градусів. Насамперед проводиться підготовка ділянки під забудову – очищення від каменів, рослинності та сміття. Готуються під’їзні шляхи, місця для зберігання будматеріалів, встановлюється огорожа.
Будівництво житлового будинку і будь – якого іншого будинку починається з закладки фундаменту-відповідального і трудомісткого заходу. Залежно від виду фундаментної підстави, після його пристрою витримується час від декількох місяців до року. І тільки після цього приступають до виконання інших етапів робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *