Вс. Апр 21st, 2024

Коли зведені стіни і закінчена робота з дахом, варто задуматися про заливку бетонних підлог.

Щоб розрахувати кількість необхідного вам бетону, слід зробити прості обчислення, а саме, ширину приміщення помножити на його довжину, а потім на товщину вашого майбутнього статі, тоді в кінцевому результаті отримаємо потрібний обсяг.

Будівництво будинку-це важкий і довгий процес. Кожен етап в ньому дуже важливий і вимагає не тільки знань в цій сфері, а й досвіду подібних робіт. І навіть, якщо будівництвом займаються професіонали, господареві майбутнього будинку, необхідно мати хоча б загальне уявлення про те, що відбувається.

Як правильно залити бетонну підлогу

Підготовчий етап включає в себе: укладання гідроізоляції, каркаса з арматури і розмітку чистового полу

Існує кілька способів укладання бетонної підлоги. Однак всі ці способи об’єднує Головне правило: не слід заганяти себе в кут приміщення, робота обов’язково повинна закінчуватися біля дверей.

Що таке маяки, і для чого вони потрібні

Для того, щоб вирівняти бетон під час заливки, користуються «маяками», які встановлюються попередньо. «Маяком» можуть служити, як прості Будівельні маяки, так і труби або дерев’яні бруски і т.д. ще одним способом влаштування маяка є смужки мокрого бетонного розчину, які вирівнюються на висоті майбутнього чистового статі. Під час заливки їх залишають в бетоні.

Де ставити маяки

Вибір відповідного місця для установки «маяків» залежить від розмірів і форми приміщення. У приміщенні прямокутної форми один «маяк» встановлюється строго по центру, а решта по периметру стін. Кількість необхідних для роботи «маяків «буде залежати від довжини вашого» правила», яке використовується для вирівнювання підлоги.

Користуючись розміткою, залишеної меленим шнуром, для розмітки чистового статі, для орієнтиру, бетон укладається для «маяків» уздовж стін. Після того як бетон схопиться, «маяк» вирівнюється по позначці.

Для центрального «маяка» встановлюються шматки арматури, на відстані приблизно 250 мм один від одного і вирівнюються по висоті. І так само формується «маяк» з бетонної суміші.Користуючись цими простими правилами ви швидко впораєтеся з такою складною, на перший погляд завданням, як заливка бетонної підлоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *