Вс. Апр 21st, 2024
фундамент дома

Проектування і будівництво будь-якої будівлі починається з розрахунку і зведення необхідного фундаменту, належного відповідати особливим вимоги за якістю, надійності, запасу міцності. Ці вимоги багато в чому залежать від якості використовуваних матеріалів.

Вибір хорошого постачальника — справа відповідальна. Купуючи якісний пісок, щебінь та цемент, ви страхуєте споруджуваний об’єкт від передчасного руйнування. Наші Будматеріали пройшли необхідну сертифікацію і прекрасно підходять для зведення наступних видів фундаментів:

Стрічковий.

 1. Зводиться по всій довжині будівлі і під усіма несучими стінами, на спеціально підготовлену основу, двома способами:
 2. Монолітний, виготовляється опалубка і заливається бетоном;
 3. Збірний, формується з окремих бетонних блоків.

Буває:

 • глибиною до 60 см;
 • заглиблений, нижче рівня промерзання в даній кліматичній зоні на 30 см.

Стрічковий спосіб вважається найпоширенішим і здатний нести великі навантаження, підходить для багатоповерхового будівництва.

Плитний

За місцем виготовляється залізобетонна основа по площі всього проектованого для зведення об’єкта, необхідний щебінь і пісок у великих кількостях для влаштування первісної подушки.

Плита за своєю будовою може бути:

 1. Суцільний, з ребрами жорсткості або без них;
 2. З гратчастої структурою, збірного або монолітного типу. Підходить в місцях з високим рівнем залягання грунтових вод і в сейсмонебезпечних районах.

Виды фундаментов
Плитний фундамент

Пальовий.

Спосіб відноситься до дорогих, перед роботами необхідно купити матеріал для фундаменту і доставити його до місця будівництва.

Використовуються палі:

 1. Забивний;
 2. Буронабивні;
 3. Угвинчувані.

Виды фундаментов
Пальовий фундамент

Застосовуються в місцях зі слабким, рухомим грунтом, глибина забивання досягає 25 м.

Монолітний. Використовується при будівництві легких будинків дачного типу. Бетон заливається в підготовлену опалубку по всій площі майбутньої споруди і буде служити в подальшому фундаментом. Товщина заливки невелика. Ефективний в місцях з можливістю стиснення верхніх шарів грунту.

Стовпчастий. Підходить при будівництві легких каркасних споруд, лазень, павільйонів, заміських будинків. Являє собою Стовпи (опори), на які укладаються фундаментні балки.

Вони можуть бути:

 1. Дерев’яний;
 2. Залізобетонний;
 3. Цегляний.

Не рекомендується встановлювати на схилах і похилих місцях. При виборі способу зведення фундаменту і розрахунку його на міцність, необхідно проведення ретельного вивчення місця під майбутнє будівництво. Враховуються кліматичні особливості, наявність грунтових вод, зон підтоплення і сейсмологічна небезпека даної місцевості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *