Вс. Июл 14th, 2024
подушка для фундаменту з піску чи щебню

Для закладки фундаменту, проводяться Земляні роботи, викопуються траншеї. Грунт, в залежності від виду, може негативно впливати на його міцність і для виключення даних факторів застосовується подушка під фундамент, яка, також вирівнює і ущільнює грунт, а товщина її розраховується виходячи з технічних характеристик споруджуваного будинку. Ми радимо своїм покупцям застосовувати для подушки під фундамент пісок або щебінь.

Подушка под фундамент. Песок или щебень?
Подушка в розрізі

Ці будівельні матеріали відносяться до недорогих, у нас завжди є в наявності. Добре зарекомендували себе при виконанні даного виду робіт, за якістю яких, питань, при прийманні та експлуатації та об’єкта в нашій практиці, ще не було. Перед тим, як купити матеріал для подушки під фундамент, ми радимо провести ретельний аналіз грунту і можливої максимального навантаження планованого об’єкта, щоб зробити правильний вибір і уникнути, в подальшому, осідання і руйнування підстави.

Використання піску.

Це один з найдешевших і простих в роботі матеріалів для виготовлення подушки, при виборі даного матеріалу слід враховувати:

  1. Можна використовувати тільки пісок великої фракції, дрібнозернистий не підходить.
  2. Наявність грунтових вод, глибоке залягання не принесе проблем, якщо вони знаходяться на невеликій глибині, команда будівельників змонтує дренажну систему по їх відведенню.
  3. Підходить під будівництво будівель з невеликим питомим навантаженням. Виходячи зі своєї практики, радимо застосовувати його тільки під одноповерхові споруди. Укладається рівним шаром 25-30 см, утрамбовується і зволожується для додання необхідної щільності.

Застосування щебеню.

Застосовувати необхідно щебінь середньої фракції, даний матеріал відноситься до більш витратного, але дозволяє виготовляти подушку здатну витримувати більш високі навантаження.

Укладається наступним способом:

  1. Засипається і вирівнюється пісок великої фракції товщиною 10-15 см.
  2. Влаштовується щебенева прошарок на висоту 25-30 см і розрівнюється.
  3. Проводиться обов’язкове ущільнень, бажано використання спеціального обладнання та інструментів, цей етап є дуже важливим і слід приділяти йому особливу увагу, контролюючи якість.

В обох способах верхній край повинен знаходитися на рівні нульової позначки, фіксацію проводять нівеліром. Після чого можна приступати до робіт зі зведення основного фундаменту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *