Чт. Апр 25th, 2024

Бетон В7, 5 М100 – це найдешевший Клас бетону, ще званий «худим». При застиганні він не отримує належної міцності, тому не застосовується при будівництві споруд з високими навантаженнями. Ця марка використовується:

 • Для заливки підстави під будівництво фундаменту.
 • Як перший, підготовчий шар в дорожньому будівництві.
 • Для внутрішніх і чорнових робіт в приватному будівництві.

Основне застосування бетонної суміші М100 в перерахованих вище роботах-це ущільнення грунту і запобігання контакту грунтових вод несучими конструкціями будівлі.

Крім описаних вище сфер, використовується при заливці паркових алей, дитячих і спортивних майданчиків і в інших місцях, де не передбачаються значні навантаження. Також можлива споруда невисоких (до трьох метрів) будівель за умови армування стін.

Бетон М100 В7,5 – характеристики, особенности, применение

Сфера застосування бетону В7, 5 М100

В силу своєї дешевизни, М100 купується частіше за інших видів бетону, так як обсяги матеріалу для підготовки підстави часто перевищують сумарний обсяг всіх інших бетонів, що використовуються при будівництві. Особливо при малоповерховому на проблемному грунті.

Склад бетону В7, 5 М100

Згідно ГОСТ, склад 1 кубометра бетону В7, 5 М100 повинен бути наступним:

 • Цемент марки М400 або М500 — 206 кілограмів. Залежно від проектних вимог.
 • Пісок або піщано-гравійна суміш (в залежності від цілей) – 780 кілограмів. Крупність заповнювача бетону В7, 5 М100 може бути як дрібної (до 5 мм), так і великої (більше 5 мм) на вимогу замовника.
 • Щебінь, щільністю від 2000 до 3100 кг/куб – 1177 кілограмів.

Після додавання води в розмірі 185 літрів (кількість рідини може змінюватися в залежності від того, яка консистенція розчину потрібна), вся суміш перемішується до однорідного стану і в міксері доставляється на об’єкт замовника.

Звертаємо Вашу увагу, що об’єкт повинен знаходитися не далі, ніж в двох годинах їзди від продавця. Після закінчення цього часу бетон почне втрачати в міцності

Незважаючи на низьку міцність, бетон В7,5 М100 може бути як важким, так і середнім по щільності. Цей показник залежить від того, який використовується заповнювач. Так, легкі пористі матеріали полегшують щільність бетону, що необхідно при деяких видах робіт. Важкі покращують гідрофобні показники і збільшують захист від радіації.

Бетон М100 В7,5 – характеристики, особенности, применение

Заливка прибудинкової території бетоном В7, 5 М100

Характеристики бетону В7,5

Згідно ГОСТ, характеристики бетону В7, 5 повинні бути наступними:

 • Щільність — не повинна перевищувати значення в 1900 кг/м3. Іншими словами, вага кубометра бетону не повинен бути більше 1,9 тонни.
 • Мінімальне значення міцності — 98 кг / см2. Обчислюється тестуванням зразків за допомогою преса.
 • Морозостійкість бетону В7, 5 М100 — 50f.це значення означає, що після застигання будівельна суміш в змозі витримати 50 циклів замерзання і розморожування без втрат своїх міцнісних характеристик. Цей показник можна істотно збільшити за допомогою синтетичних присадок-пластифікаторів, що додаються в розчин. Такі добавки покликані з мінімальними фінансовими витратами значно поліпшити експлуатаційні характеристики бетону.
 • Рухливість розчину — може варіюватися в межах від П2 до П4. Ця величина безпосередньо залежить від кількості доданої води.
 • Ідеальна температура застигання — близько + 20 оС при вологості повітря 90%. Але в польових умовах організувати такі умови рідко представляється можливим, тому час повного застигання може варіюватися.

Якщо у вас залишилися питання, щодо того, який бетон підійде для ваших цілей пишіть у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *