Вс. Июл 14th, 2024
бетонна підлога для складу

Зміст статті:

Облаштування підлоги з плит перекриттів, виготовлених із залізобетону, неминуче пов’язане з ризиком утворення нерівностей, усунути які можна за допомогою бетонної стяжки підлоги. Укладання стяжки-обов’язковий процес для обробки, як житлових приміщень, так і технічних будівель, в тому числі і гаражів, цехів, складів, інших об’єктів нежитлового типу.
Выбор бетона для стяжки пола в техническом помещении

Основні вимоги до бетонного розчину для стяжки

Щоб забезпечити рівномірність шару стяжки підлоги в приміщенні технічного призначення, слід віддавати перевагу рухомим маркам бетону. Рекомендується використовувати бетон марки М300 (клас В22,5) і нижче. Застосування продукції з більш високими класами міцності не тільки невигідно, але і незручно, так як прискорюється період застигання бетону.

Як наслідок, оптимальним варіантом для облаштування стяжки підлоги стануть бетон М100 (В7,5) і бетон М200 (В15). У більшості випадків підлогове покриття не піддається істотним навантаженням. Саме з цієї причини запас міцності не буде надмірним.

Щоб підлогове покриття не розтріскалося, важливо з максимальною відповідальністю підійти до якості бетонного розчину. Рекомендується використовувати суміш, виготовлену з морського або намивного піску. Така продукція відрізняється підвищеним запасом міцності навіть для низькомарочних бетонів. У нас ви можете замовити перевірку якості бетону прямо на об’єкті.

Особливості облаштування підлоги в гаражі

Як правило, при виготовленні підлогової стяжки рекомендується передбачити шар наливної підлоги. Таке рішення дозволяє виправити невеликі дефекти поверхні, які неминучі навіть при застосуванні розчинів з підвищеною рухливість. Тим часом, в більшості випадків застосування бетонної суміші вважається заключним етапом обробки підлоги в нежитлових приміщеннях.

Не варто вибирати високоміцні бетони для заливки підлоги в гаражі. Навіть низкомарочная продукція здатна з легкістю виносити навантаження, які надає важка техніка (автомобіль, різні верстати і т.д.). Тому для облаштування технічних приміщень можна використовувати суміші з низькими значеннями міцності, які можна придбати у будь-яких сировина-збутових компаній.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *