Чт. Апр 25th, 2024

Протягом багатьох років будівельники користувалися перевіреною традиційною технологією укладання чорнової підлоги – мокрою стяжкою. Вона має на увазі використання рідкого цементно-піщаного розчину.
Отриману в результаті поверхню необхідно знову вирівнювати за допомогою наливної підлоги. Під час висихання рідкого розчину можлива поява тріщин, які після потрібно буде закладати.

Пішохідне навантаження на підлогу, виконаний за технологією мокрої стяжки можна здійснювати через три доби, а укладати покриття для підлоги і проводити оздоблювальні роботи в приміщенні – через 28 днів.

Технологія традиційної мокрої стяжки передбачає такі особливості:

  • продуктивність роботи бригади становить 50 квадратних метрів на добу;
  • розчин готується безпосередньо на місці здійснення робіт;
  • армують мокру стяжку за допомогою сітки;
  • консистенція розчину для мокрої стяжки повинна бути схожа на густу сметану (можливі протікання зайвої в розчині води в нижні перекриття);
  • міцність мокрої стяжки-М-150;
  • для укладання таким методом використання спеціалізованого додаткового обладнання не потрібно.

Напівсуха стяжка і її переваги перед традиційним способом

Напівсуха стяжка підлоги — це досягнення німецьких технологій, яке поступово і впевнено витісняє традиційний метод укладання чорнової підлоги. І для цього є ряд вагомих причин:

  • поверхня підлоги, виготовленого за технологією напівсухої стяжки, рівна вже по закінченню роботи, тому не потрібно витрачати час, матеріали і гроші на наливну підлогу;
  • в процесі висихання напівсуха стяжка не покривається тріщинами;
  • висихає така підлога набагато швидше (через 12 годин по ньому можна ходити, через 3-5 днів – укладати зверху підлогове покриття).

Продуктивність бригади в разі укладання підлоги напівсухим методом збільшується в рази: за робочу зміну команда фахівців може укласти до 300 метрів квадратних підлоги. Це в 6 разів більше, ніж традиційним мокрим способом! Додатковою перевагою німецької технології є спосіб подачі розчину до місця робіт: його здійснює пневмонагнітач, який розміщується на вулиці, а суміш подає через спеціальний шланг. В результаті нема потреби тягати важкі мішки з матеріалом для розчину, а після прибирати сміття, що залишилося. Протікання, які можливі при укладанні підлоги мокрим способом, у випадку з напівсухою стяжкою виключаються за рахунок того, що суміш містить меншу кількість води. Німецька технологія забезпечує міцну підлогу завдяки його армуванню фіброволокном (зміцнена стяжка).

Описані вище характеристики мокрого і напівсухого методу укладання підлоги ще раз доводять те, що нова технологія поступово витісняє традиційний спосіб як застарілий. Напівсуха стяжка укладається швидше «мокрою», не вимагає додаткового вирівнювання і витрат часу і будматеріалів для наливної підлоги.
Німецька технологія стяжки підлоги — це надійний і якісний результат за доступною ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *