Чт. Апр 25th, 2024

Напівсуха стяжка на комерційних об’єктах, таких як: торгові центри і комплекси, приміщення виробничих будівель, адміністративні та офісні приміщення найбільш актуальна з використанням спеціального будівельного обладнання. За допомогою нього досягається висока швидкість укладання, можливий підйом готового розчину на висоту до 150 метрів, укладання у важкодоступних місцях, ідеально рівна поверхня. Стяжка влаштовується в єдиному технологічному циклі і є фінішною підставою, виключаючи необхідність в додатковому вирівнюванні покриття дорогими наливними підлогами, а застосування інноваційних технологій монтажу стяжки підлоги дозволяє досягти найвищої якості та забезпечити довгі терміни служби.

Армування і міллінг-системи при виконанні стяжки

Завдяки застосуванню технології армованої стяжки з поліпропіленовим фіброволокном або металевою сіткою, а також використання сучасних затирочних машин гарантує повну відсутність тріщин в новій поверхні.

Напівсуха стяжка на промислових об’єктах проводиться з використанням автоматичного укладальника, так звана Міллінг-система. MILLING SYSTEM (Міллінг-системи), це обладнання, яке призначене для укладання, розрівнювання, ущільнення і шліфування шару розчину, як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Укладання шару розчину може здійснюватися на горизонтальні поверхні і на похилі, при цьому зберігаючи всі властивості стяжки.

Міллінг-системи адаптовані для робіт в різних умовах починаючи від квартир і закінчуючи величезними площами торгових центрів. Така різноманітність можливо завдяки конструктивним особливостям, які передбачають телескопічну конструкцію дозволяє змінювати розміри обладнання.

Середня продуктивність роботи становить близько 80 м? покладеної поверхні стяжки в годину. Номінальна величина ущільнення покладеного розчину дорівнює 3,5 кг / см?, що дозволяє вільно ходити по свіжоукладеному розчину і навіть розпочинати укладання плитки.

Застосування в напівсухій технології спеціального обладнання і висока кваліфікація наших співробітників дозволяє бригаді в складі 4-5 чоловік за зміну виконати до 500 м2 в залежності від особливості приміщень, товщини шару стяжки та конструкції об’єкта. Наш досвід, мобільність і продуктивність-запорука якості! За бажанням замовника, фахівці нашої компанії проводять роботи з укладання всіх видів підлогових покриттів на напівсуху стяжку: керамічної плитки, комерційного лінолеуму, ламінату, та інших підлогових покриттів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *