Вс. Июл 14th, 2024

Сьогодні існує досить багато матеріалів, які чудово підійдуть в якості теплоізолюючої підкладки. Основні вимоги, що пред’являються до них, — це висока міцність і стійкість до механічних навантажень, а також здатність до опору на стиск. Найбільше цим вимогам відповідає екструдований пінополістирол.

Утеплення підлоги пінополістиролом

Утеплена стяжка підлоги з екструдованим пінополістиролом стійка до деформацій, і не боїться коливань температур і вологості. При цьому має низьку теплопровідність, що робить його відмінним ізолятором. На ринку представлений марками Пеноплекс, Ursa xps, Техноплекс, Европлекс, Прімаплекс і т.д. цей високоміцний матеріал найчастіше використовують для утеплення підлог в промислових приміщеннях і заміських будинках. Завдяки даним показникам, підлоги, утеплені пінополістиролом, можуть витримувати високі навантаження протягом багатьох років. Характеристики утеплювача дозволяють використовувати пінополістирол під стяжку підлоги по будь-яким покриттям, а також утеплювати підстави перед монтажем «теплої підлоги», як водяного, так і електричного.

Теплоізоляція підлоги мінеральною ватою

Мінеральна вата на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших термоізоляційних матеріалів, які використовують для утеплення підлог і покрівель житлових і промислових приміщень. При досить невисокій вартості, даний термоізолятор є одним з кращих засобів при облаштуванні утепленої стяжки підлоги.

Утеплення підлоги під стяжку гранулами полістиролу

Ще одним не менш затребуваним і, при цьому, досить економічним способом є утеплення підлоги із застосуванням політерм гранул. При використанні даного матеріалу з метою термоізоляції, перед укладанням стяжки заливають розчин – «полістиролбетон», що представляє собою суміш води, цементу, гранул полістиролу, пластифікатора і піску.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Для багатоквартирного будинку напівсуха стяжка підлоги з шумоізоляцією настільки ж важлива, як і хороше утеплення. Для створення акустично сприятливої атмосфери в квартирах, ще на стадії проектування і зведення будинку, повинні бути прийняті особливі заходи. Існують різні методи звукоізоляції та звукоізоляційні матеріали. Вибір конкретної звукоізоляції залежить від джерела шуму і конструкції, де необхідно даний матеріал застосовувати.

Плаваюча стяжка підлоги з шумоізоляцією та утепленням

Для зниження ударного шуму єдино ефективним є монтаж «плаваючих» підлог. На міжповерхове перекриття проводиться укладання пружного звукоізолятора, поверх якого — напівсуха стяжка. Звукоізоляційний матеріал необхідно завести по краях на стіни на всьому периметрі звукоізольованої кімнати, щоб стяжка не змикалася зі стінами, трубопроводами опалення і т.д. по всьому периметру приміщення.

Нашим клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів звукоізоляції від ударного шуму під стяжку: «Шуманет 100», «Шуманет 100 Супер» і більш бюджетний варіант «Ізолон ППЕ». Максимальний індекс зниження рівня ударного шуму коливається в районі 23-27 дБ.

ШУМАНЕТ — 100 Супер-рулонний звукоізоляційний матеріал. Його застосування гарантує виконання вимог СНиП-23-03-2003, в частині нормування рівня ударного шуму в будівлях категорії комфортності » а » (елітне житло).

ШУМАНЕТ – 100, Ізолон ППЕ-рулонний звукоізоляційний матеріал. Його застосування гарантує виконання вимог СНиП-23-03-2003, в частині нормування рівня ударного шуму в будівлях категорії комфортності «б».

Професійне виконання плаваючою стяжки підлоги з шумоізоляцією

Наша компанія пропонує послуги з професійного влаштування напівсухих стяжок по шумо- і звукоізоляцією з використанням сучасних технологій і матеріалів, а також сучасного німецького професійного обладнання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *