Вс. Апр 21st, 2024

Технологія напівсухої стяжки підлоги є на сьогоднішній день однією з найбільш досконалих і надійних, чим і обумовлена її популярність. Завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів і спеціального обладнання при проведенні робіт забезпечується висока міцність поверхні. За рахунок використання мінімальної кількості води, стяжка є безусадковой при затвердінні розчину. Води застосовується рівно стільки, скільки може зв’язати цемент і пісок. Відсутність випаровування мінімізує утворення пустот і пір всередині розчину, що також позитивно позначається на його міцності.

Склад суміші стяжки

У багатьох, хто вперше стикається з даною технологією, виникає питання — Який склад розчину, що застосовується для цього типу робіт? Відповідь проста — суміш для напівсухої стяжки підлоги включає цемент, пісок, воду і фіброволокно. Будь-які добавки — у вигляді різних пластифікаторів потрібні при влаштуванні стяжки по теплих підлогах і при виконанні робіт в зимову пору року.

Вибір матеріалів для напівсухої стяжки

Ми протягом багатьох років працюємо в сфері ремонту та оздоблення житлових приміщень, а тому можемо дати певні рекомендації – як вибрати якісні матеріали для влаштування підлог.

Материалы для полусухой стяжки

Цемент — терпкий матеріал, що дозволяє отримувати вироби і конструкції найвищої міцності. Цемент-результат дрібнодисперсного подрібнення продуктів спікання одного з видів глини – мергелю або суміші вапняку і глини. Для виробництва напівсухий механізованої стяжки ми використовуємо цемент марки М500 від відомого виробника (чиїм партнером ми є), що дозволяє нам бути впевненими в стабільності якості основного компонента.

Материалы для полусухой стяжки

Для виробництва напівсухий механізованої стяжки використовується крупнофракційний пісок, який видобувається за допомогою гідронамиву в кар’єрах. При використанні піску при влаштуванні стяжки підлоги особливо важливим фактором є його чистота і модуль крупності. Пісок повинен бути чистий від рослинних залишків, земляних і торф’яних включень. Також треба звернути увагу на вологість піску, так як це позначиться на остаточній вологості розчину. Оптимальна його природна вологість, але цей параметр дуже нестійкий, а тому кількість додається при приготуванні розчину води може дещо варіюватися.

Основні характеристики митого піску:

Модулі крупності митого піску (Мк) складають :

  • 0,6-1,8 мм дрібнозернистий
  • 1,8-2,5 мм середньозернистий (середні показники)
  • 2,5-3 мм грубозернистий.

Фіброволокно

Фіброволокно — це поліпропіленова фібра, що представляє собою армуючу добавку, яку використовують при влаштуванні бетонних підлог і цементних стяжок. Наявність фібри в розчині виключає появу тріщин на поверхні стяжки в процесі усадки і затвердіння. Підвищується ударостійкість і довговічність поверхні, збільшуються показники стійкості до стирання, знижується вологопоглинання. Даний матеріал відмінно зарекомендував себе при заливці бетонних підлог і напівсухих стяжок на різних житлових і промислових об’єктах і є більш економічним в порівнянні з армуванням сталевою сіткою.

Демпферна стрічка

Демпферна стрічка компенсує розширення підлоги в процесі твердіння і ізолює стіни, колони та інші виступаючі конструкції від безпосереднього контакту з розчином. Це дозволяє уникнути руйнівних напружень в разі виникнення будь-якого роду деформацій будівельних конструкцій. Демпферна стрічка являє собою підкладку, товщиною від 5мм.зі спіненого пінополіетилену. Це економічний, довговічний тепло-і пароізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності і високим коефіцієнтом звукопоглинання.

Також, щоб приготувати напівсухий розчин для стяжки підлоги, потрібна вода. Підійде звичайна-водопровідна. На відміну від того випадку, коли використовуєте готові сухі суміші, витрата її буде мінімальним і складати 100л. на 1м3 готової суміші.

Крім всіх вище перерахованих компонентів, в поєднанні з напівсухою стяжкою все частіше застосовують тепло — і шумоізоляцію з різними технічними та експлуатаційними характеристиками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *