Чт. Апр 25th, 2024
транспортування бетону стрічкою

Поставка бетону на будівельний майданчик в більшості випадків пов’язана з переліком труднощів і незручностей, які переважно пов’язані з процесом вивантаження розчину з резервуара міксера. Експлуатація автоміксера без використання автобетононасоса або транспортної стрічки істотно збільшує час на вивантаження, що негативно впливає на якість суміші, а значить і на все будівництво в цілому. БСГ може підсохнути, тим самим ускладнюючи етап заливки і правильність затвердіння.

Особливості використання транспортної стрічки

Навіть невелика відстань для вивантаження з автобетонозмішувача може викликати труднощі, пов’язані з подальшим перевезенням розчину до місця його використання. У той же час, застосування транспортної стрічки, робоча поверхня якої становить, як правило, 12-16 м, значно спрощує доставку суміші безпосередньо на будівельний об’єкт.

Подача бетона при помощи АБС и транспортной лентыЗамовлення бетонозмішувача з транспортною стрічкою-правильний вибір для замовника, адже така комплектація забезпечує зручність доставки розчину до місця будівництва. Використання подібного обладнання сприяє збільшенню темпів будівництва, адже транспортування таким способом забезпечує можливість початку робіт відразу після вивантаження продукції.

Замовлення міксера з насосом може бути вигідніше в тих випадках, коли мова йде про пластичних бетонних розчинах. У той же час, основна перевага транспортної стрічки – можливість оперувати з бетонами будь-яких типів рухливості і марок міцності. Застосування стрічки полегшує поставку бетонної суміші на верхні поверхи невеликих будівель, що прискорює будівництво приватних будинків і подібних споруд.

Подібним чином можна транспортувати розчин і для заливки фундаменту. Великі обсяги будматеріалу вивантажуються прямо на місце застосування, де його відразу можна використовувати. Як наслідок, транспортна стрічка спростить укладання підстави в один захід, гарантуючи міцність, зносостійкість і довговічність конструкції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *