Чт. Апр 25th, 2024
Зміст:
  • Облаштування подушки своїми руками
  • Види подушок

Фундамент — це головна складова будь-якої споруди, тому важливо приділити увагу його будівництві. Бетонна подушка під фундамент – також важлива частина, яка служить надійною опорою для фундаменту. Хороша бетонна подушка служить гарантією того, що не тільки сам фундамент, але і вся споруда, буде служити дуже довго.

Якщо фундамент влаштований неправильно, то в майбутньому це може привести до руйнування будь-якої споруди. Подушка під фундамент може запобігти перекіс дверей і руйнування будинку. Вона допомагає фундаменту витримувати ті навантаження, які випадають на його частку, в термін експлуатації будівлі.

Існує кілька видів подушок під фундамент. Піщана подушка створюється за допомогою укладання піску і його подальшого трамбування. Товщина шару досягається 25 см. є більш міцна подушка з гравію, також є комбінація піску і гравію. Бетонна подушка вважається найміцнішим варіантом.

Пристрій подушки своїми руками

Основу для подушки можна зробити самостійно, для цього слід перевірити Рівне чи дно, а також викопати траншеї. Переконайтеся, що грунт, який знаходиться на дні, досить добре утрамбований. Далі потрібно покласти шар щебеню, його також слід ущільнити, для цього можна використовувати спеціальну техніку.

Наступний крок полягає в зведенні опалубок, їх можна зробити з дерев’яних рейок. Висота повинна відповідати висоті майбутнього фундаменту. Арматурний каркас можна укласти для того, щоб підвищити міцність конструкції.

Види подушок

Є три види подушок під фундамент:

● піщаний варіант вважається одним з найлегших і простих, таку подушку використовують для будівництва невеликих будинків з дерева. Товщина піску повинна бути близько 25 см, в цьому випадку подушка буде виконувати свої функції;

● подушка з щебеню володіє більш хорошими експлуатаційними характеристиками, тому її можна використовувати для двоповерхових будинків;

● найміцніша подушка – бетонна. Але головний мінус — це висока вартість.

Вибирати подушку слід, виходячи з того, яку споруду ви будете будувати.

Подушка з піску і щебеню підійде для ділянок, де грунтові води знаходяться дуже глибоко. Якщо вони знаходяться близько до поверхні, то для початку потрібно створити дренажну систему. В іншому випадку, волога вимиє подушку. Також, подушка з щебеню і піску зможе витримати тільки невеликі будівлі.

Зачем нужна подушка под фундамент: устройство и виды подушек | Блог бетонного завода Прайд

При укладанні подушки з піску і щебеню, необхідно стежити за тим, щоб пісок завжди був вологим. Особливо це актуально в літню пору року.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що подушка під фундамент з бетону — оптимальний варіант, якщо, звичайно, бетон якісний, від виробника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *