Чт. Апр 25th, 2024

Зміст:

  • Переваги газобетону
  • Недоліки газобетону

Найчастіше лазні виготовляють з дерева, але у цього матеріалу є недоліки. Дерево піддається впливу вологи, воно може гнити або покриватися пліснявою. Сьогодні для будівництва лазень використовується більш сучасний матеріал – газобетон.

Газобетон — cучасний штучний матеріал, який виготовляється з вапна, піску, цементу і води. При виборі матеріалу варто враховувати безліч факторів: вартість, зручність монтажу та експлуатації, а також дизайн майбутньої будови.

Переваги газобетону

Найчастіше лазні обробляють за допомогою дерева або плитки, також використовують камінь.

Газобетон володіє хорошими теплоізоляційними властивостями. Він утримує тепло також добре, як і брус, але на відміну від дерева, газобетон не схильний до гниття і появи цвілі.

Побудувати баню з газобетону можна в дуже короткі терміни. Матеріал не дає усадки, тому баню можна буде експлуатувати відразу ж після побудови.

Крім того, газобетон як будівельний матеріал, має наступні переваги:

● невелика вага;

● висока міцність;

● довгий термін служби.

Окремо потрібно відзначити екологічність матеріалу. Баня — споруда, в якій повітря нагрівається до високих температур. Багато сучасні матеріали, які нагріваються, починають виділяти шкідливі для здоров’я людини і навколишнього середовища, речовини. У газобетону немає ніяких шкідливих випарів, тому його використання екологічно безпечно.

Через неправильну експлуатацію в лазнях трапляються загоряння, з газобетоном цього не трапиться.

Вартість газобетону доступна кожному, хто хоче побудувати свою баню. Зазвичай газобетон дешевше дерева. Легкість матеріалу забезпечує легкість в експлуатації.

Недоліки газобетону

У газобетону є один мінус-матеріал сильно вбирає вологу. Якщо ви хочете побудувати баню і користуватися їй на постійній основі, то слід провести ретельну обробку стін і зробити гідроізоляцію.

Для того, щоб побудувати баню з газобетону, вам необхідно знати наступну інформацію:

● кількість людей, які будуть відвідувати баню (існують певні норми: 1 кв. метр на одну людину);

● тип фундаменту;

● типи інженерних комунікацій;

● розташування печі, а також дверей і вікон.

Також, є спеціальні вимоги, які пред’являються до вибору місця для будівництва майбутньої лазні з газобетону. Як вже говорилося вище, даний матеріал набагато більш кращий для будівництва лазні, ніж дерево. Крім легкості споруди, лазня з газобетону має набагато більш тривалий термін експлуатації, ніж дерев’яна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *