Чт. Апр 25th, 2024

Будівництво будь-якого приміщення, як і його ремонт, передбачає створення якісної і надійної підстави для підлоги. Серед всіх його різновидів, особливою популярністю користується напівсуха стяжка підлоги. Вона не дуже дорога і часу на її пристрій йде відносно небагато. Цим способом можна покрити площу до 300 м2 всього за один день! Жоден з інших видів стяжок підлоги в котеджі не зможе змагатися в швидкості укладання з напівсухим розчином.

Особливості робіт з влаштування стяжки в заміському будинку

Будь — то заміський будинок, будь це невелика будова або комфортабельний котедж, вони відрізняються від будівель міського типу. В першу чергу — це малоповерхова будівля, в якому всі комунікації проведені досить близько до поверхні підлоги. Практично кожен такий будинок має підвал або технічне приміщення, підлоги в якому повинні бути надійно захищені від проникнення вологи.

Вибираючи спосіб виробництва стяжки підлоги в приватному будинку, більшість замовників схиляються до напівсухого. Її переваги очевидні. Склад розчину містить мінімальну кількість води, в нього входять додаткові речовини, які збільшують міцність, вологостійкість, тепло — і звукоізоляційні властивості.

Стяжка на дерев’яну підлогу в котеджі стане надійною основою для фінішного підлогового покриття. Вона виконується в найкоротші терміни, всі необхідні компоненти доставляються прямо на будівельний майданчик і розчин готують безпосередньо перед подачею в приміщення.

При виконанні робіт враховується висотність будівлі, якість і особливості перекриттів.

Тепло і звукоізоляція стяжки:

Напівсуха стяжка дерев’яної підлоги в приватному будинку ідеально підходить для монтажу теплої підлоги будь — якого типу, а також допускає можливість укладання додаткової тепло — і звукоізоляції. Однією з особливостей стяжки з використанням фіброволокна є її підвищена теплоізоляція. Така підлога здатний економити тепло, що дуже важливо для приватного будинку. Жодна з інших видів стяжок підлоги в дерев’яному будинку не дасть вам такого міцного, довговічного і функціонального покриття, як ця. При виконанні робіт слід враховувати товщину фінішного покриття: якщо в суміжних приміщеннях планується застосування різних матеріалів – передбачається виконання стяжки з різними рівнями.

При цьому велике значення надається попередній підготовці поверхні: її очищають від забруднень, закладають великі тріщини і вибоїни. Кожне окреме приміщення покривається стяжкою за один прийом, а при відсутності такої можливості залишають компенсаційний зазор в кілька міліметрів, це запобігає утворенню тріщин. Всього за один день облаштовується стяжка підлоги в котеджі, готова до використання і відносних навантажень вже через 12-18 годин!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *