Вс. Июл 14th, 2024

Якісно укладена стяжка — це запорука довговічності майбутнього підлогового покриття. Плитка не є винятком з цього правила. Тому для такого покриття сучасні фахівці все частіше вибирають напівсуху стяжку, яка відразу ж утворює рівну, шорстку поверхню без тріщин і перепадів.

Навіщо потрібна стяжка підлоги під плитку?

Існує думка, що якісна стяжка підлоги не є необхідним заходом при укладанні плитки, оскільки таке підлогове покриття міцне і довговічне саме по собі.

Але так вважати неправильно. Стяжка підлоги під плитку потрібна для того, щоб вирівняти базову основу. Це дозволить заощадити витратні матеріали (плитковий клей) і збільшити продуктивність бригади робітників.

Практично всі виробники називають приблизно одну і ту ж норму витрати стандартного плиткового клею: від 4 до 5 кг клею на один квадратний метр. Відповідно, нескладно підрахувати збитки в тому випадку, якщо плитка буде укладатися на нерівне підставу на шар плиткового клею в 1,5-2 см, особливо на великій площі.

Ось чому важливо не нехтувати якісною стяжкою підлоги перед укладанням плитки в якості підлогового покриття: це економно, швидко і головне якісно.

Як зробити стяжку підлоги під плитку?

Укладання стяжки підлоги під плитку передбачає поетапне виконання таких підготовчих маніпуляцій:

  • очищення основи підлоги від бруду і пилу;
  • укладання на основу технічної поліетиленової плівки;
  • установка ізоляційного матеріалу (демпферної стрічки) по периметру стін, колон, радіаторів і дверних прорізів;

Для приготування робочого розчину для напівсухий стяжки використовують:

Після приготування розчину можна безпосередньо приступати до укладання стяжки. Для початку необхідно встановити маяки, виготовлені з свежеприготовленной суміші. Вони необхідні для вирівнювання майбутньої поверхні. Потім можна приступати до заповнення всієї робочої площі розчином і ущільнення стяжки за допомогою ручного інструменту – правила. Зверніть увагу на те, що рекомендована товщина шару суміші становить від 50 до 100 мм, а мінімальна товщина напівсухий стяжки підлоги на окремо обраних ділянках (локально) повинна бути не менше 30 мм.

Фінальним етапом укладання напівсухий стяжки є шліфування вийшла поверхні затирочними машинами. Після влаштування напівсухого розчину, армованого фіброволокном, його розрівнюють, ущільнюють і шліфують затирочними машинами. Чекаємо висихання, і по закінченню декількох діб можна приступати до укладання керамічної плитки або керамограніта.

Напівсуха стяжка підлоги у ванній під плитку стане найбільш практичним рішенням. Така підлога не боїться вологи, виготовляється швидко, що утворюється в результаті поверхню відразу ж готова до покриття підлоговим матеріалом (в даному випадку плиткою). При цьому ви отримуєте якісний результат за доступні гроші: напівсуха стяжкою не вимагає витрат на додаткові зміцнюють матеріали, як у випадку з сухою або традиційною мокрою технологією укладання підлоги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *