Вс. Апр 21st, 2024

Серед безлічі способів вирівнювання поверхні найбільш якісним і затребуваним вважається напівсуха стяжка підлоги.

Технологія виконання робіт

Вирівнювання підлог стяжкою виробляємо з основних матеріалів: цемент, пісок, фіброволокно і вода. Фіброволокно, яке входить до складу розчину, забезпечує високу надійність і міцність суміші. Змішування компонентів з мінімальною кількістю води робить розчин не таким важким і прискорює процес висихання. Для того щоб була проведена заливка підлоги, необхідно надійне професійне Будівельне обладнання. Ми використовуємо пневмонагнітали виключно німецького виробництва, такі як Putzmeister і MixMan. Весь процес, який необхідний для того, щоб виконати вирівнювання поверхні підлоги, механізований. За допомогою лазерного нівеліра визначається горизонтальна площина, виконуються маяки по заданих мітках з цементно-піщаної суміші, так званий розчинний маяк — «натертий». Допуски по відхиленню горизонталі і площині маяка не повинні перевищувати двох міліметрів на три метри довжини.

На підготовлену поверхню підлоги, сітка для армування укладається тільки в тих випадках, коли підлога сильно деформований і має великі отвори або тріщини і відколи. В іншому випадку додаткове армування не потрібно, так як склад розчину розрахований на ущільнення вже при підборі компонентів.

Використовуючи розчинонасос, подача суміші відбувається по шлангах високого тиску на робочу поверхню і засипається між маяками, під постійним контролем лазерного нівеліра. Рекомендована товщина шару напівсухої стяжки не повинна бути менше 40 міліметрів. Ущільнення і затирання виконуються за допомогою затирочної машини. Тільки так поверхня виходить абсолютно рівною і гладкою.

Відмінні риси напівсухої стяжки

  • вологостійкість;
  • міцність;
  • рівна поверхня;
  • звукоізоляція;
  • екологічність.

На відміну від традиційної «рідкої» стяжки, ходити по якій можна тільки на 3-й день, а проводити з нею подальші маніпуляції – через 4 тижні, напівсуха значно скорочує терміни ремонту. Укладання підлогового покриття схильного до впливу вологи, таке як паркет, ламінат, лінолеум і ковролін виконується після дозрівання стяжки, а укладання плитки або граніту можлива вже через 5-6 днів. Підлоги з нанесеною напівсухою стяжкою є надійною основою для якісного підлогового покриття в приміщеннях з підвищеною прохідністю. Завдяки цілому ряду переваг вона широко використовується при проведенні ремонту в житлових і офісних приміщеннях, супермаркетах, торгових і розважальних центрах, квартирах і заміських будинках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *