Вс. Июл 14th, 2024

Металопрокат — айважливіша галузь промисловості, що виготовляє проміжну продукцію для подальшого виробництва необхідних виробів. Під металопрокатом слід так само розуміти вже готові вироби з металу, виконані прокатним способом. До таких виробів відносяться:

  • куточок;
  • швелер;
  • двотавр;
  • різні прокатні профілі;
  • листовий прокат.

Найбільш затребуваними на ринку металоконструкцій є трубний прокат, листовий, арматурний, сортовий прокат.

Трубний прокат

Під терміном «трубний прокат» слід розуміти всі види труб з круглим, прямокутним і квадратним перетином. Це досягається шляхом використання спеціально каліброваних валків сортового прокату.

Катані труби відрізняються більшою надійністю, ніж зварні, завдяки своїй міцності, яка забезпечується в металі особливістю прокатки. Цей вид труб дорожче, але більш надійний.

На вартість суцільнотягнена труба впливає спосіб їх виробництва, перевагою якого є відсутність шва в трубі. Це забезпечує можливість їх застосування під великим тиском, ніж звичайні зварні труби, і додає можливість опору гідроударам в системі.

Листовий, арматурний і сортовий прокат

Металлопрокат - виды и возможности в производствеЛистовим прокатом називаються звичайні Катані металеві листи, підібрати які безпосередньо під індивідуальні потреби не складе труднощів. Сортамент цієї продукції широкий, він починається від 0,15 мм фольги до 120 мм плити при габаритній довжині 1500х2000/6000 мм.

Поверхня металопрокату може бути гладкою або рифленою, що відповідає більшості вимог ринку металоконструкцій в цілому.

Сортовим прокатом називається все, що відноситься до готових виробів, виконаним прокатним способом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *