Вс. Июл 14th, 2024

Бетон є універсальним будматеріалом, без якого сьогодні не обходиться практично жодна будівництво. Він необхідний при створенні фундаментів під найрізноманітніші споруди, включаючи об’єкти підвищеної відповідальності, зведенні будинком, формуванні дорожньої інфраструктури і т. д.

Сьогодні придбати готовий бетон не складає труднощів. Існує безліч організацій, де можна замовити склад необхідної марки з доставкою в зазначене місце і час. Підвищений попит на цей будівельний матеріал народжує масу пропозицій, проте далеко не кожен постачальник надає якісний готовий продукт. Тому до вибору продавців бетонних сумішей потрібно підходити відповідально.

Грамотний підхід

Розібратися в марках бетону здатний далеко не кожен. Оцінити надану продавцем бетонну суміш може лише досвідчений фахівець, та й то лише приблизно. Саме тому в даному сегменті будівельного ринку дуже багато недобросовісних постачальників, свідомо завищують вартість або знижують обсяги поставки, а також, що набагато небезпечніше, надають суміші, якість яких нижче, ніж необхідно клієнту.

Потрібно розуміти, що близько вісімдесяти відсотків продавців бетонних сумішей – це посередники, які заробляють завдяки націнці на товар, придбаний у виробника. Купуючи готовий бетон у таких перекупників, ніхто не може бути до кінця впевненим ні в складі даного будматеріалу, ні в його якості або марці. Відповідно, надійність, міцність і довговічність інженерних споруд, що зводяться з такого бетону, також викликає сумніви.

З вищесказаного випливає, що закуповувати бетонні суміші буде розумно тільки у перевірених постачальників, які дорожать своєю репутацією і керуються виключно інтересами клієнтів. Оптимальним же рішенням є покупка готового бетону безпосередньо на заводі-виробнику.

Критерії вибору

Замовляючи бетон у спеціалізованого продавця, слід звернути увагу на наступні аспекти.

  1. Власне виробництво. Саме виробниче підприємство може гарантувати, що бетонна суміш зроблена на спеціалізованому обладнанні і з якісної сировини. Подібні заводи можуть запропонувати високоякісний бетон різних марок і класів, а також особливі суміші, до складу яких входять різні присадки, що підвищують певні властивості розглянутого будматеріалу.
  2. Сертифікована лабораторія. Наявність подібного відділу на заводі дозволяє строго стежити за технологією виробництва, дотриманням рецептури і якістю реалізованих бетонних сумішей. В такому випадку замовник може бути впевнений, що він набуває бетон, виготовлений відповідно до вимог і норм ГОСТ і СНИП. Жорсткий контроль за якістю продукції-це ознака серйозної і солідної компанії.
  3. Парк спецтехніки. У надійного постачальника бетону в розпорядженні повинна знаходитися спеціальна техніка, яка не тільки забезпечує правильне транспортування бетонних сумішей, а й оптимальні умови для вивантаження складу на місці будівництва. Перед тим як зробити замовлення, поцікавтеся, які автобетонозмішувачі може надати компанія. Можливо, їх габарити або технічні можливості вас не влаштують, що спричинить втрату часу і фінансових коштів.
  4. Обсяги поставок. Досить багато продавців орієнтоване лише на великих клієнтів, а тому вони встановлюють певний мінімальний критерій обсягу партії бетону. Подібне рішення виправдано в плані амортизації обладнання та експлуатації спецтехніки для доставки. Для приватного ж замовника, якому потрібно трохи будматеріалу для вирішення конкретних завдань, це невиправдані фінансові витрати.
  5. Репутація компанії. Не зайвим буде ознайомитися з відгуками реальних покупців, які скористалися послугами даного постачальника. При цьому особливу увагу приділяйте негативним коментарям, оскільки існують технології, що дозволяють сформувати відгуки не зовсім легально і/або чесно. У будь-якому випадку, знайомство з потенційним партнером за допомогою відгуків клієнтів, може стати корисним і пізнавальним досвідом.
  6. Умови оплати. Відразу ж відзначимо, що у виробника ціни на бетон завжди стабільні, що пояснюється відсутністю посередників і перекупників. Крім того, серйозні компанії рідко вимагають передоплату, що знижує ризик недоставки товару зовсім або в призначений час. Крім того, великі організації можуть розраховувати на придбання бетону у виробника з відстрочкою платежу, що може допомогти вирішити нагальну проблему в непередбаченій ситуації.

Резюмуючи вищесказане відзначимо, що занижена або завищена вартість бетону, а також небагатий вибір засобів доставки даного будівельного матеріалу повинні насторожити будь-якого потенційного покупця. У такій ситуації краще пошукати продавця надійніше.

Крім того, рекомендується уникати всіляких посередників, віддаючи перевагу надійним виробникам, до числа яких належить наша компанія. Ми пропонуємо високоякісну продукцію за демократичною ціною, яка обумовлена грамотною логістикою і новітнім обладнанням. Також у нас діє гнучка система знижок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *