Вс. Июл 14th, 2024

Чим якісніше зроблений ремонт в квартирі, тим довговічніше він прослужить. Цей принцип особливо важливий щодо стін. Штукатурка стін в квартирі — це оздоблювальний етап ремонту, який гарантує ідеальний результат всіх наступних робіт. Без нього неможливо обійтися. Ті, хто економить на якісних штукатурних роботах, потім стикаються з безліччю проблем. Штукатурка приховує дефекти стін і вирівнює нерівності.

Процедура нанесення штукатурки вимагає майстерності і вмінь, які є у професіоналів. Щоб отримати прийнятний варіант потрібно з’ясувати скільки коштує штукатурка стін в квартирі. На нашому сайті ви можете знайти калькулятор штукатурки стін по площі квартири. Ви відразу отримаєте точне уявлення про те, скільки доведеться затратити грошей.

Механічна штукатурка стін квартири, ціна на яку значно нижче ручної, дозволить отримати ідеальний результат при мінімальних витратах.

В яких випадках потрібно робити штукатурку стін?

Механизированная штукатурка стен в квартире

Квартири бувають 2 типів:

 • Новобудова
 • Житловий фонд

У нових квартирах технології будівництва дозволяють отримати відносно рівні стіни і перегородки, але їх потрібно доводити до досконалості.

Будівельники використовують Цементний розчин, з’єднуючи стики кутів. Їх потрібно вирівняти, щоб кути були без напливів і дефектів, а фінішні оздоблювальні роботи були максимально якісними. Це забезпечить якісну установку меблів. Ремонт квартир в новобудовах обов’язково включає в себе штукатурку і шпаклівку стін.

У квартирах, яким близько 10 років, потрібно виконувати більше робіт з вирівнювання. Панельні будинки часто мають більше дефектів, які потрібно приховати, ніж у нових.
Ремонт квартири в більш Старій споруді вимагає обов’язкової штукатурки стін. Технології зведення багатоповерхових будинків в минулому були далекі від досконалості. Незалежно від матеріалу будівництва (плити або цегла), потреби у вирівнюванні стін більш актуальні.

Особливості сучасних штукатурних робіт

Постійне оновлення матеріалів і способів нанесення штукатурки вимагає від професіоналів підвищення кваліфікації. Якщо ж ви хочете зробити ремонт квартири, то обов’язково потрібно мати загальні уявлення про сучасні технології, щоб вибрати оптимальний спосіб облаштувати житло.

Механизированная штукатурка стен в квартире

Методи нанесення штукатурки на стіниМеханизированная штукатурка стен в квартире

Виділяють 2 способи нанесення штукатурки на стіни:

Ручний і механічний

Перший варіант всім знаком. Гідність методу-це звичний спосіб. Його виконують без використання спеціального обладнання. Недоліки методу-це велика витрата матеріалів і часу.

Механічний спосіб штукатурення-це швидкий і надійний метод отримання ідеально рівних і гладких стін. При цьому економитися час і матеріал. Вартість послуги виходить дешевше, ніж ручна робота майстра високої якості.

Якщо у майстра запитати: який вид штукатурки дешевше для стін квартири? — то він відповість, що матеріал для механічного способу нанесення вигідніше. Він дешевше до 20% від вартості шпаклівки для ручної роботи. В процесі нанесення економиться ще 20% від витрачається обсягу. Економія очевидна.

Матеріали для штукатурки стін в квартирі

В процесі виконання штукатурення використовуються додаткові матеріали:

 • Ґрунтовка
 • Армуюча сітка
 • Кріплення сітки
 • Маяки, куточки і штукатурні профілі

Під кожен об’єкт підбирається свій набір матеріалів. У нові квартири їх знадобиться менше, наприклад, не встановлюються маяки, для отримання кутів під 90 градусів. Якщо шар штукатурки тонкий, то не потрібна Армуюча сітка. Детальніше про такі матеріали читайте в цій статті: необхідні матеріали для штукатурки стін.

Суміші для штукатурки стін в квартирі

Яку штукатурку вибрати для стін в квартирі, щоб результат був довговічним, відповідав умовам експлуатації і вийшов недорого? Надійним матеріалом є сухі суміші. Вони поділяються на групи:

 • Цементна основа призначена для приміщень з підвищеною вологістю. Наприклад, ванні кімнати, Кухні та санвузли. У статті цементно-піщана штукатурка стін ви можете докладніше дізнатися про техніку замішування, способи нанесення і ціни на даний вид суміші.
 • Клейова основа підходить для сухих приміщень – спальні, вітальні, зали.
 • Гіпсові штукатурні суміші володіють універсальними властивостями — пожежобезпечністю, ізолюють тепло, поглинають надлишки вологи. Детальніше про позитивні властивості ГІПСОВИХ СУМІШЕЙ ви дізнаєтеся зі статті гіпсова штукатурка стін.

Кожен вид має свої особливості, про них ви можете почитати додаткову інформацію в нашому Блозі. Ви отримаєте вичерпні відповіді на питання:

 • Як вибрати штукатурку для стін в квартирі?
 • Який вид штукатурки дешевше для стін квартири?

Процес штукатурення стін проходить в кілька етапів: підготовчий, нанесення декількох шарів штукатурки, фінішна обробка. Сучасна штукатурка стін в квартирі проходить з використанням сумішей і матеріалів, які можуть скоротити кількість нанесених шарів до мінімуму.

Шумоізоляція стін і шпаклівка

Виконуються 2 способи ізоляції стін з використанням шпаклівки:

 • Звукоізоляція стін в квартирі штукатуркою — спеціальні суміші для покриття і вирівнювання стін створюють бар’єр для звуків ззовні. Цей спосіб економічний: менше витрат на матеріали і час.
 • Звукоізоляція стіни в квартирі під штукатурку — шпаклівка стін після ізоляційних робіт збільшує їх ефективність і продовжує термін служби ізоляційних матеріалів.

Шумоізоляція стін у квартирі під штукатурку, виконується із застосуванням новітніх технологій і способів. Існує цілий ряд матеріалів для ізоляції від шуму, які сумісні зі штукатуркою. Про це ви можете голосити на сторінках нашого сайту.

Вам не потрібно буде довго роздумувати над питанням: штукатурка для стін в квартирі що краще? У вас буде достатньо інформації, щоб прийняти найкраще рішення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *