Вс. Июл 14th, 2024

Бетон з маркуванням М400, є одним з представників категорії «твердих бетонів». Має невисокий попит в порівнянні з попередніми маркуваннями, так як призначається для будівництва конструкцій з великим навантаженням. Виготовляється бетонна суміш М400 по ГОСТу 26633. Представлена маркування володіє великою міцністю, може витримувати не більше 30 МПа.

ХАРАКТЕРИСТИКИ бетону М400

  • Морозостійкість-від F200 до F300 (здатний витримувати до 300 циклів заморожування-відморожування);
  • Міцність-В30 (витримує навантаження до 390 кгс / см2);
  • Водонепроникність-від W6 до W12 (можливе зведення споруд контактують з водою);
  • Щільність-2400 кг / см2;
  • Рухливість-П4.

Як і в будь-якому маркуванні бетонної суміші, при виготовленні М400 в «польових умовах», можна поліпшити будь-яку характеристику, додавши необхідні домішки.
Важливо! Якщо виникає необхідність зробити суміш більш рідкою, ні в якому разі не можна для цього використовувати воду, адже вона призведе суміш в непридатність. Для того щоб досягти більш еластичною консистенції, потрібно скористатися пластифікаторами, які допоможуть вам домогтися необхідного результату.

Склад (на 1 м3)

Як і вся лінійка важких бетонів, представлена маркування включає в себе:

  • Кар’єрний пісок — 675 кілограм;
  • Гравійний щебінь — 1085 кілограм;
  • Вода — 190 літрів;
  • Портландцемент — 357 кілограм;
  • Пластифікатори (завдяки їм, можна модифікувати характеристики будматеріалу).

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Оскільки бетон М400 може витримувати великі навантаження, його часто експлуатують в зведенні: банківських сховищ, монолітних і багатоповерхових будівель, гребель, басейнів, автомобільних естакад, залізничних мостів і багато іншого.
Завдяки такій універсальності, представлену суміш використовують і в зведенні та реконструкції пам’яток архітектури. При бажанні, ви можете облаштувати свою ділянку, виготовивши бетонну декорацію, яка прослужить вам багато років.

Нюанси виготовлення бетонної суміші М400 в домашніх умовах.

Якщо з яких-небудь причин ви вирішили виготовити бетон будинку, то цей розділ для вас! Для початку, вам необхідно придбати шнекову або роторну бетономішалку, так як стандартна (груша) не підійде. Після виготовлення суміші вам буде необхідно створити ущільнення, завдяки якому ваш бетон буде міцним, для цього вам знадобиться поверхневий/занурювальний вібратор. Також варто не забувати, що воду в процесі замісу варто додавати поступово, завдяки цьому, ви зможете контролювати консистенцію.

ЦІНА

Розрахувати точну ціну на компоненти, які будуть необхідні для виготовлення бетону неможливо, так як в різних регіонах ціни відрізняються. Але при цьому, можна точно дізнатися усереднену ціну на бетон М400, придбаний з заводу. Варіюється вона від 1900 до 2200 грн за м3.

УКЛАДЕННЯ

Купувати бетон з маркуванням М400 варто в тому випадку, якщо вам необхідно звести велику конструкцію, на яку буде діяти тиск. Якщо ж вам необхідний бетон для інших цілей, то рекомендуємо вам вибрати інше маркування, з більш прийнятною ціною. Ознайомиться з усіма маркуваннями можна в наших статтях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *