Вс. Июл 14th, 2024

Бетон з маркуванням М500 відноситься до категорії «твердих бетонів». Серед всіх раніше представлених маркувань, є найміцнішим і стійким до агресивних середовищ. Зустріти такий матеріал в будівництві велика рідкість, так як ця маркування володіє маленьким списком конструкцій, які можна звести з її допомогою, при цьому матеріал має велику вартість.

ХАРАКТЕРИСТИКИ бетону М500

 • Клас-В40;
 • Міцність-до 51,73 мПа;
 • Морозостійкість-від F200 до F500 (здатний витримувати різкі перепади температури);
 • Рухливість-від П2 до П5;
 • Водонепроникність-від W10 до W16 (здатний витримувати прямий контакт з рідинами);
 • Щільність-2 298 кг / м^3 (високий рівень міцності);
 • Жорсткість-від Ж2 до ж4.

Склад М500

Бетон виготовляється за ГОСТом 26633, тому точність пропорцій та якість будматеріалу перевіряється лабораторіями перед його постачанням до магазину. Сам склад виглядає так:

 1. Вода (очищена) – 5 літрів;
 2. Цемент (не нижче за М500) — 10 кілограм;
 3. Пісок кар’єрний – 11 кілограм;
 4. Щебінь (від 5 до 20 міліметрів) – 22 кілограми.
 5. Модифікатори (підбираються персонально) – до 3 кілограм.

Якщо ви вирішили виготовляти бетонну суміш в домашніх умовах, вам буде необхідно придбати повне, заводське обладнання.

ЗАСТОСУВАННЯ БЕТОНУ М500

Оскільки представлена маркування має підвищену міцність і ціну, конструкції з неї виготовляють вкрай рідко, так як це невигідно для забудовників. Але все-таки є вкрай рідкісні вироби складаються з бетону М500, наприклад: Бункери особливого призначення, банківські сховища, аквапарки і басейни, греблі, аеродроми, метрополітени і багато іншого.
Вироби з М500 можуть з легкістю переносити вибухові хвилі, спалахи радіації. Також такий бетон не вбирає в себе вологу, що дозволяє занурювати конструкції, що складаються з нього, під воду. Саме завдяки всім цим якостям, це маркування використовують при спорудженні військових об’єктів.

ЦІНА

У різних регіонах ціна на даний будматеріал встановлюється з обліку всіх витрат виробництва та інфляції. В середньому вартість бетону М500 починається від 3300 грн за м3.

Бетон М500 виготовляється з самих якісний матеріалів, що дає йому більше перевагу в технічних характеристиках, при цьому він характерізується найвищою вартістю з усієї лінійки. Оскільки список можливих в реалізації проектів, особливо стандартних, досить малий, використовувати таку суміш в будівництві недоцільно. При цьому, проекти реалізовані за допомогою М500, будуть точно володіти дуже високим терміном придатності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *