Чт. Апр 25th, 2024

Заливка стяжки підлоги-відповідальний етап будівельних робіт, від якого залежать експлуатаційні характеристики приміщення. Саме з цієї причини слід з особливою ретельністю підходити до процесу виготовлення, дотримання технологій укладання, вибору компонентів для суміші і т.д. також дуже важливо правильно розрахувати необхідний обсяг розчину.

Особливості обчислення необхідної кількості бетону

Кожен професіонал в будівельній сфері знає, що бетонна стяжка повинна заливатися за один захід для створення монолітної конструкції. В іншому випадку підвищується ризик розтріскування поверхні в місці стику, нерівномірність шару, а значить, і знижені експлуатаційні характеристики приміщення.

При розрахунку необхідного обсягу бетонного розчину для формування стяжки підлоги можна скористатися онлайн-калькуляторами. Втім, формула обчислення дозволяє розрахувати потрібну кількість і самостійно:

V=H*S

де

  • S-площа кімнати,
  • Н-бажана висота шару бетону.

Таким чином, для приміщення 5*6 м (Загальна площа становить 30 кв.м), в якому передбачається залити стяжку висотою 5 см (0,05 м), буде потрібно 1,5 куб. м БСГ.

Однак, якщо Базова поверхня не горизонтальна, і передбачається різна товщина на всій площі, процес обчислення ускладниться. Щоб не оперувати усередненими величинами і забезпечити якісний результат, рекомендується звернутися за кваліфікованою будівельною допомогою.

Основні рекомендації з облаштування стяжки підлоги:

  • оптимальною висотою для стяжки підлоги вважається показник в межах 40-100 мм;
  • при закупівлі бетонного розчину важливо врахувати можливі похибки, набуваючи на 10-15% більше необхідного обсягу;
  • якщо передбачається укладання армуючої сітки, можна не враховувати можливу недостачу.

Як наслідок, якщо правильно розрахувати параметри приміщення, можна без праці обчислити потрібну кількість бетонного розчину для облаштування стяжки підлоги. Правильний розрахунок, вибір якісних матеріалів і дотримання технології заливки дозволяє гарантувати чудовий результат і високі експлуатаційні характеристики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *