Вс. Июл 14th, 2024

Всі похідні ремонту важливі, але основою основ залишаються Штукатурні роботи і якщо поверхні, що складають загальне враження про ідеальність геометрії, виконані з вадами, то все інше йде шкереберть. Тільки рівні поверхні запорука успішного проведення всіх наступних декоративних робіт, які формують дизайн приміщення, створюють внутрішню красу і затишок. Без ретельної перевірки всього технологічного процесу, не провівши контроль якості штукатурних робіт і остаточного результату, ви ризикуєте отримати на виході зовсім інший ефект, ніж очікуєте.

Підготовчі роботи при штукатурці

Как проверить качество штукатурных работ

Важливим етапом процесу підготовки є прибирання приміщення перед початком робіт, щоб існуюча на поверхнях бруд різного походження не зіпсувала враження після закінчення. Всі роботи повинні проводитися при дотриманні певного температурного режиму, з контролем вологості всередині приміщення. Товщина штукатурки стін не повинна перевищувати встановлену норму в районі 50 мм.

Погано розмішені суміш, а точніше погано розчинилися в розчині в’яжучі наповнювачі можуть привести до утворення тріщин при нагріванні повітря в приміщенні. Всі Штукатурні роботи необхідно проводити до початку робіт з підлогою. Інакше вся пил від підлогових робіт, осяде на свіжо-оштукатурену поверхню.

Правила приймання штукатурних робіт

Перше, з чого варто почати прийом приміщення після закінчення ремонту – це кути. Адже саме нерівномірність і нерівність цього геометричного елемента оброблених поверхонь виявить всі недоліки. При огляді всі поверхні повинні мати ідеально рівну і гладку поверхню, з чіткими гранями. Будь-які нюанси якості робіт по оштукатурюванню, будь це горбки або тріщини, явні ознаки порушення технології штукатурення.

Як перевірити міцність з’єднання штукатурки з поверхнею? Нанесіть ряд ударів розкритою долонею по сторонам кутів і ще додатково в декількох місцях за вашим вибором, довільно. Якщо ви почуєте гучний звук від удару і відчуєте відшарування в наявних порожнечах – це доказ прорахунку в проведенні робіт.

Тепер озбройтеся рядом вимірювальних інструментів: лінійкою-правилом або на крайній випадок рейкою, рівнем або схилом. Розмір лінійки-2,5 метра. Прикладіть її до отштукатуренной поверхні. Відмінним результатом буде, якщо на всю довжину лінійки величина зазору не перевищуватиме 5 мм.рівнем або схилом скористаємося при вимірюванні вертикальності стін.

Виявлені похибки у вимірюванні горизонтальних і вертикальних геометричних ліній приміщення до 20 мм — це результат на «трієчку». Навіть візуально подібний дефект буде кидатися в очі. Зазор понад зазначеної цифри-це вже шлюб, який ви маєте право вимагати виправити.

Пам’ятайте, що результат проведених робіт залежить від грамотного вибору всіх складових: інструментів, матеріалів і, звичайно ж, від вибору професійної робочої сили. Тоді результат порадує вас дотриманням всіх норм і стандартів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *