Вс. Июл 14th, 2024

Зараз значно зросли вимоги до споруджуваних будівель, а також до термінів їх зведення. Відповідно до останніх вимог, будівлі будь-якого призначення повинні бути екологічно безпечними, теплими, відповідати нормам пожежної безпеки, їх будівництво не повинно вимагати великих капітальних вкладень, при цьому зводитися ці будівлі повинні в мінімально короткі терміни. Виконання таких завдань пов’язане з пошуком нових будівельних матеріалів. Одним з таких і є полістиролбетон.

Даний матеріал новим назвати складно, він був розроблений двадцять п’ять років тому і в наш час придбав «друге життя». Метою його створення була заміна пінопласту і мінераловатних утеплювачів в конструкційному шарі зовнішніх стін. Зараз цей матеріал знаходить широке застосування при утепленні фасадів, покрівель, перекриттів.

Фахівці вважають, що сьогодні альтернативи полістиролбетону ще немає. За своїми властивостями даний матеріал ідеально підходить для втілення в життя політики теплоенергоресурсозбереження.

Переваги полістиролбетону

Полістиролбетон — композиційний матеріал, основними компонентами якого є портландцемент, спінений гранульований полістирол і модифікуючі добавки. Даний будівельний матеріал має високу стійкість до впливу мікроорганізмів, цвілі, він не схильний до гниття, інертний по відношенню до багатьох розчинників, дизельного палива, бензину, слабким розчинів лугів і кислот, мінерального масла.

Матеріал водонепроникний і не піддається деструкції під впливом сонячних променів. Але, найголовніше, він екологічно безпечний і не робить ніякого впливу на фізіологію людини. Виготовлені з полістиролбетону блоки не містять сталевої арматури, тому їх дуже легко обробляти.

До основних переваги матеріалу відносять:

  • високі теплоізоляційні, шумоізоляційні та гідроізоляційні властивості;
  • екологічну та пожежну безпеку;
  • низька вага при високих міцнісних показниках;
  • нескладність роботи з ним.

Форми випуску полістиролбетону

Ще одна з переваг цього матеріалу-різноманіття його форм. Якщо з нього передбачається зводити зовнішні несучі стіни, то до будівельного об’єкта матеріал доставляється у вигляді блоків. Полістиролбетон в мішках доставляється до об’єкта будівництва сухий, у вигляді готової суміші, а також це може бути і готовий розчин. Суміші вже готові до вживання, до них просто необхідно додати потрібну кількість води. Пропорції для розведення вказані в інструкції, яка, як правило, вкладається в кожен мішок. Розчин полістиролбетону — це якісна суміш, виготовлена в заводських умовах. Його використовують для утеплення перекриттів і стель будівель, для звукоізоляції стін, для облаштування стяжки підлоги. І все це виходить легким, теплим і недорогим. Поставка полістиролбетону в мішках – це дуже зручно, так як вага мішка невисокий, тому його без праці можна максимально близько піднести до місця проведення робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *