Вс. Июл 14th, 2024

Коли ви заходите на будівельний ринок, очі розбігаються від кількості всього і різного. Щоб вибрати те що потрібно — краще орієнтуватися на переважні характеристики матеріалу. Цементно-піщана штукатурка стель перевірена багатьма поколіннями будівельників і до теперішнього часу користується великим попитом. Незважаючи на ряд недоліків суміші на основі цементу і піску (сохнуть набагато довше, ніж інші і набагато важче конкурентів) за своїми характеристиками міцності і вологостійкості відстоюють право вважатися популярною народною маркою.

Призначення цементно-піщаного розчину

Естетичне сприйняття поверхні, яке знаходиться прямо над головою, важливий фактор при виборі будівельного матеріалу. Штукатурка стелі цементним розчином служить для бездоганного вирівнювання стелі, з її допомогою можна декорувати і оберігати стелі від температурних перепадів, вогкості, утворення цвілі, плюс — суміш не містить горючих речовин.

Технологія нанесення штукатурки

«Мокрий» технологічний процес нанесення штукатурки самий використовуваний при обробці стелі, адже для «сухого» методу потрібно створити в приміщенні певні анти-вологі умови, що не так просто. Хоча у цементно-піщаної суміші немає особливих обмежень, і вона може бути застосована в обох випадках.

Коли постає питання про те, яким способом краще наносити суміш на стелю, існує вибір між ручним і машинним методом нанесення, що дозволено завдяки сучасним технологіям. Професійні будівельники користуються різними технологіями, і якщо говорити про вигоду, то перший, машинний спосіб краще, він економніше витрачає матеріал, що відповідно вигідно відбивається на вартості робіт і скорочує час їх проведення.

Етапи роботи при штукатурці цементно-піщаним розчином

Розглянемо етапи ручного методу штукатурки стелі цементним розчином. Всі етапи виконуються в суворій послідовності. По-перше, будь-яку поверхню стелі слід ретельно підготувати, видаливши стару фарбу і інші декоративні деталі. Спеціальним складом провести ґрунтовку і потім зробити перерву на приготування розчину цементу і піску, дотримуючись при цьому всі технологічні пропорції. Для того, щоб дотримати ідеально рівну поверхню, необхідно розставити маяки і тільки потім нанести шар штукатурки, вирівнюючи його за допомогою спеціальних інструментів. Дбайливо видалити маяки і загладити поверхню, здійснюючи, тим самим, остаточне або як прийнято говорити — фінішне — вирівнювання. На відміну від ручного способу механізоване оштукатурювання проводиться за допомогою спеціальної машини, що істотно спрощує роботу.

Укладення

Як правило, всі інгредієнти, які використовуються у виробництві цементно-піщаної суміші — це екологічно чисті речовини, які створюють в приміщенні нешкідливий для людини мікроклімат, включаючи і додаткові наповнювачі, які вводяться в суміш для підвищення адгезії розчину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *