Вс. Июл 14th, 2024

Зміст:

  • СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ
  • ПЛИТНИЙ
  • ПАЛЬОВА ОСНОВА
  • СТОВПЧАСТА ОСНОВА
  • ВИСНОВОК

У будівництві будь-якого спорудження завжди хочеться отримати максимально якісний і надійний результат. Благо, сучасні технології дозволяють побудувати віковий будинок навіть тому, хто раніше навіть Викрутки в руці не тримав.

Основою будинку завжди є фундамент. Якщо він якісний, то без проблем простоїть 100 років і навіть не змусить згадати про себе жодного разу, при цьому в його заливці використовуються саме різне сировину і це практично не впливає на термін його експлуатації.

Як правило, люди вибирають стрічкову різновид основи будівлі, але іноді віддають перевагу пальових, плитних і стовпчастим аналогам в силу специфічних обставин.

Отже, які матеріали нам знадобляться для будівництва різного виду підстави?

СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Стійкий і легкий у зведенні. В основі лежить 400-я марка бетону для фундаменту, заощаджуючи гроші будівельника і не втрачаючи в якості будівлі. Арматура застосовується не більше 8-10 міліметрів при кроці в 10 см.Всі з’єднання здійснюються зварюванням.

Необхідно використовувати знімну опалубку. Дошки товщиною не більше 35мм, оскільки потрібні ще ребра жорсткості. У піщаній подушці нам необхідно зробити гравійні смуги для водовідведення та гідроізоляції фундаменту.

Бетонна подушка застосовується тільки в збірній конструкції, інакше в ній просто не буде потреби. Вона майже не застосовується навіть при необхідності, оскільки незважаючи на великі витрати надбавки до довговічності ми не отримаємо.

ПЛИТНИЙ

Дана плита більше піддається зовнішньому впливу, тому матеріали потрібно підбирати ретельніше. Матеріал для опалубки-дошки, але можна використовувати і ламіновані щити. Марка бетону для нього — м500 або м400.

Армування фундаменту арматурою 8-10 мм на кроці 20-25 см здійснюється за допомогою сталевого дроту. Цей спосіб ув’язки вигідно відрізняється від зварювання міцністю і довговічністю.

На піщану подушку вистилаються гідроізоляційні матеріали для фундаменту, а бетонна подушка застосовується по ситуації.

ПАЛЬОВА ОСНОВА

На таку основу знадобиться найменше матеріалу, а сама робота займе мінімальний час. Він зручний ще й тим, що його будівництво може обійтися без важкої техніки. Гвинтові палі для фундаменту не потребують захисту, тому потрібно тільки підібрати підходящу довжину.

Також потрібно купити сталеві балки, які виступають в ролі ростверку. Армування фундаменту арматурою і опалубка не потрібні в ході роботи по монтажу пальового виду підстави.

Використовуваний цемент — м400, при тому, що немає потреби в очікуванні застигання розчину: заварив – йди далі.

Бетонні палі для фундаменту не зажадають великих тимчасових і трудових витрат, і використовуються на нерівній грунті, на якій аналоги просто не можуть бути встановлені.

СТОВПЧАСТА ОСНОВА

Стовпчастий фундамент схожий зі пальовим, проте в його монтажі використовуються інші будматеріали. Нерідко в такій підставі і використовується подушка з цементу, а піщані подушки взагалі не встановлюються.

Якщо ж фундамент створений у формі квадрата, то створити опалубку ви зможете без будь-яких труднощів. Для інших різновидів також використовується обрізна дошка для формування зовнішнього квадрата.

Використовується цемент марки м500.

Встановлюється цей тип підстави для підняття будівлі над рівнем землі або жже для великих масивних будівель. Прослужить така основа будівлі дуже довгий час, ще Ваші правнуки застануть ваше будова.

ВИСНОВОК

Кожен тип фундаменту довів на практиці свої якісні експлуатаційні характеристики, тому можете використовувати будь – який з відповідних Вам видів — він буде служити вірою і правдою при дотриманні технологій укладання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *