Чт. Апр 25th, 2024

Штукатурка стін під плитку

Для того, щоб викласти декоративну плитку на стінах і підлозі ідеально рівно і без найменших дефектів, необхідно заздалегідь підготувати поверхні для роботи. Підготовчі заходи повинні бути виконані бездоганно точно і акуратно. Інакше навіть найякісніша і дорога плитка ляже криво і робота буде безнадійно зіпсована.

Це стосується не тільки стін, але і підлог, так як лінії стикування плитки на стіні і на підлозі повинні утворювати правильний прямий кут.

Виконання штукатурки під плитку

Для того, щоб підготувати поверхні, потрібно виконати наступні етапи робіт:

  • Видалення старого шару покриття: плиток, фарби, інших оздоблювальних матеріалів.
  • Вирівнювання поверхонь, яке при необхідності включає «збивання» можливих горбів і опуклостей, які можуть перешкодити нормальній рівній укладанні плитки.
  • Очищення стін і підлоги від залишків матеріалів і пилу. Це необхідний етап, так як покладений на курну стіну шар штукатурки може відшаруватися і впасти разом з покладеної на нього дорогої плиткою.
  • Виконання грунтовки проти грибка і проникнення вологи.
  • Нанесення штукатурки для ідеального вирівнювання поверхонь з особливою увагою до геометрії кутів і зчленувань.
  • Укладання плитки під гребінку на якісний плитковий клей.

Штукатурка стен под плитку

Ретельне виконання підготовчих процедур забезпечує легку, швидку і акуратну укладання плитки, відмінний результат і економію не тільки часу і сил, але і дорогих матеріалів.

Використовувані методики і матеріали

Для того, щоб отримати ідеальні площині, застосовується технологія нанесення штукатурки по маяках. Вони можуть бути двох видів:

  • Маяки з оцинкованого металу, що встановлюються на гіпсовий розчин.
  • Натерті маяки з того ж розчину, який в подальшому буде використовуватися для штукатурки.

 

Для роботи з плиткою використовуються численні види готових сухих сумішей, які дуже просто виготовляються безпосередньо на місці проведення робіт за допомогою будівельного міксера.

Для внутрішніх і зовнішніх робіт використовуються суміші на основі цементу, для внутрішньої обробки приміщень – на гіпсовій. Вони випускаються різними виробниками під безліччю найменувань і підбираються за технічними характеристиками під конкретні приміщення.

Наша компанія надає такі послуги, як механізована штукатурка стін, вартість можна подивитися тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *