Чт. Апр 25th, 2024

Оштукатурювання стелі гіпсовим розчином при дотриманні всіх етапів технології дає можливість отримати зразково рівну стелю незалежно від його первинного стану. Суміші на основі гіпсу безпечні для здоров’я, екологічно чисті, паропроникні, що благотворно позначається на «дихаючої» здатності поверхні. Стійке до вологості вирівнювання стелі гіпсовою штукатуркою можна проводити у ванних кімнатах, кухнях або туалетних кімнатах. Вогнестійкий — в складі матеріалу відсутні горючі речовини. При використанні такого матеріалу легко зберегти висоту, що особливо важливо при низьких габаритах приміщення. Плюс, даний вид обробки поверхні має досить тривалий період експлуатації. Стеля, вирівняний гіпсовою штукатуркою, згодом придатний для нанесення будь-якого виду фарби та декоративних елементів.

Склад суміші і технологія нанесення

Штукатурка стелі гіпсовою штукатуркою дуже широко використовується при ремонті приміщень. Основним елементом такого матеріалу є гіпс, тому для зниження витрати в суміш додають різні наповнювачі і добавки для поліпшення зчеплення з поверхнями.

Якщо наносити гіпсову штукатурку на стелю товстим шаром, то можна виправити будь-які нюанси і дефекти, повністю вирівняти викривлену поверхню, підготувати стелю до нанесення декоративного шару і дизайнерських елементів. Щоб обштукатурити бетонні стелі, гіпсову суміш використовують з грунтуючими матеріалами, щоб виключити використання в ремонті армуючої сітки для вирівнювання. Гіпсова штукатурка висихає повністю буквально через кілька днів після штукатурення, що істотно впливає на швидкий результат і ціна приємно невисока.

Підготовка стелі

Перед початком робіт по штукатурці стелі, поверхню потрібно ретельно підготувати. Прибрати зі стелі павутину і змести пил, зішкребти відшарувалися шари старого оздоблювального матеріалу. Необхідно повністю прибрати або закрити скоби і цвяхи. Перед оштукатурюванням, рекомендується прогрунтувати поверхню стелі.

Приготування гіпсової суміші

Щоб приготувати гіпсовий розчин, не потрібно багато часу і суперсил, досить точно дотримуватися пропорції і технологію. Висипаєте суміш з упаковки в тару з чистою водою і перемішуєте професійним міксером або на крайній випадок вручну. Одержаний розчин відстоюється і через деякий час знову перемішується і відразу наноситься на поверхню.

Гіпсова штукатурка наноситься на стелю в один шар, строго обравши напрямок — на себе. Після нанесений шар вирівнюється рухами по колу і через півгодини після обробки поверхні гіпсовою штукатуркою зайва суміш зрізається. Для видалення слідів від зрізу поверхню стелі розрівнюється широким шпателем. У приміщенні з хорошою циркуляцією повітря розчин сохне не більше тижня. Після того як штукатурка висохне можна приступати до фінішних декоративних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *