Вс. Июл 14th, 2024

Що стосується будівельних робіт, то до них практично не застосовується поняття сезонності. Наша компанія виконує роботи з влаштування напівсухих стяжок підлоги, як влітку, так і взимку.

Найбільш оптимальними і комфортними місяцями для робіт з влаштування напівсухих стяжок підлоги вважається період з квітня по жовтень, бо переважає суха і тепла погода. Пісок, який добувають гідромеханізованим способом, встигає просохнути та набуває природну вологість.

Влітку наша компанія працює практично без вихідних: стяжка підлоги при температурі, якою характеризується даний період року, здійснюється в максимально стислі терміни.

У зимовий період пори року, існують обмеження по виробництву робіт і погода підносить якийсь дискомфорт. Роботи на невеликих об’єктах, таких як квартири, ми проводимо до тих пір, поки середньодобова температура не впаде нижче -5°С укладання напівсухої стяжки в котеджах і на великих площах здійснюється до -10°С.

Також варто відзначити, що робота з укладання стяжки в зимовий період, тягне додаткові витрати для замовника. Річ у тому, що при приготуванні розчину доводиться використовувати протиморозні добавки (наприклад «Нордпласт»), а для експлуатації пневмонагнетателя і складування піску необхідно зводити «тепляки», опалювальні тепловими гарматами.

Та й сам будівельний пісок взимку стає дорожче, оскільки його видобуток в кар’єрах здійснює до досягнення середньодобової температурної позначки -5°С висновок такий, січень і лютий є не найкращим періодом для влаштування підлог.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *