Чт. Апр 25th, 2024

Полістиролбетон, плюси і мінуси якого цікавлять споживача, є композитним матеріалом. До його складу входить цемент, вода і пісок, але крім них, в якості заповнювача, в нього вводять гранули політерма. Що це змінює? Багато чого. Гранульований полістирол став чудовою заміною газу, в якості заповнювача. А сам матеріал, отриманий при змішуванні компонентів, став альтернативою для пінобетону і газобетону.

Змінений склад спричинив за собою зміну властивостей і помітне розширення області застосування. З полістиролбетону роблять блоки і монолітні плити, використовують в розчині для виробництва напівсухий стяжки підлоги, їм утеплюють покрівлі та перекриття. Але основними його перевагами вважаються такі якості, як:

  • екологічна чистота;
  • низька теплопровідність;
  • висока теплоізоляція;
  • якісна звукоізоляція;
  • простота в роботі;
  • багатофункціональність.

Де застосовується полістиролбетон завдяки своїм перевагам

Відгуки споживачів дозволяють зрозуміти, що такий матеріал, як полістиролбетон не тільки є найбільш затребуваним, він виправдовує всі надії пов’язані з його використанням при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Адже цей матеріал використовується не тільки для виготовлення блоків і монолітних плит. Підлоги з полістиролбетону здатні приховати в собі всі інженерні комунікації, він нівелює перепади висот щодо горизонту, товщина шару укладання може досягати 40 сантиметрів, при цьому не збільшувати тиск на міжповерхові перекриття. З огляду на несучу здатність полістиролбетону, можливо скоротити товщину верхнього шару цементо-піщаної стяжки до 40мм.

Як і будь-який інший будівельний матеріал, має полістиробетон і свої недоліки. Блоки і монолітні плити, виготовлені з нього, в основному застосовують при зведенні будинків в приватному домоволодінні. Так, матеріал простий і зручний в роботі, але недоліки будинку з полістиролбетону повинні бути відомі кожному споживачеві, починаючому таке будівництво.

  • Вартість 1 кубометра готової продукції з полістиролбетону починається від 4500 грн (докладніше про ціни на полістиролбетон)
  • Полістиролбетон відноситься до матеріалів з групи горючості Г2, димоутворення Д1 і токсичності продуктів Gorenje T1.
  • Висока гігроскопічність блоків і плит, виготовлених з такого розчину, вимагає додаткового захисту штукатурними розчинами і гідроізоляційними матеріалами.

Вивчивши всі особливості даного матеріалу, можна зробити висновки, що все ж основною сферою застосування полістиролбетону як і раніше залишаються перегородки, горищні перекриття і утеплені підлоги і покрівлі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *