Чт. Май 30th, 2024

Найлегший бетон. Зроблений на основі таких матеріалів, як пісок, цемент, вода і полістирол, який виконує функцію основного заповнювача. Полістиролбетон здобув популярність завдяки своїм якостям, він зарекомендував себе, як легкий і міцний Стіновий матеріал з високим ступенем звуко — і теплоізоляції. За своїми характеристиками і споживчими властивостями цей матеріал найбільш близький до дерева. Він відмінно піддається обробці. Його можна свердлити, різати, пиляти, забивати в нього цвяхи.

Його використання набагато вигідніше, простіше і зручніше, ніж використання багатьох широко відомих будівельних матеріалів. Його відмінні риси і основні якості:

  • комірчаста структура дозволяє управляти рівнем щільності від 200 до 1000 кг/м3;
  • відмінна пристосовність до знижених температур допускає 100 циклів заморожування і відтавання;
  • хороша пластичність полістиролбетону сприяє його багатофункціональності;
  • високі показники теплоізоляція;
  • високі показники звукоізоляції;
  • низька теплопровідність;
  • Екологічна безпека;
  • довговічність;
  • простота у використанні;

Екологічність полістиролбетону

Особливої уваги заслуговує екологічність політсиролбетону. У тих будинках, де для зведення стін і перегородок був використаний полістиролбетон, шкода для здоров’я практично виключений. Тому цей матеріал визнаний не тільки простим і зручним в роботі, але і ідеальний для створення умов комфортного проживання.

Полістиролбетонні блоки мають великі розміри і досить малу вагу. Один такий блок з успіхом замінює сімнадцять цегли. Це забезпечує зручне транспортування і зберігання матеріалу. Блоки з полістиролбетону є довговічним будівельним матеріалом, застосування якого, можливо практично у всіх областях.

Його здатність зберігати тепло і ізоляційні властивості роблять цей матеріал незамінним при будівництві житлових приміщень. Стіни такого будинку не потребують додаткового утеплення. Крім того водонепроникність і здатність швидко сохнути зроблять такі стіни надійним захистом від зайвої вологи і розвитку грибка.

Полістиролбетон став матеріалом для виготовлення блоків різних розмірів і форм, що робить можливим застосування його в самих різних областях будівництва.

Заливаючи розчин такого бетону в незнімну опалубку безпосередньо на будівельному майданчику, можна отримати легкі та міцні монолітні плити, які використовують для будівництва малоповерхових житлових будинків або виробничих приміщень, а стяжка і штукатурка, виконані із застосуванням полістирольних гранул стануть надійним захистом для стін і підставою для якісного підлогового покриття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *